bugün

belki de bulduğunu zannederken aslında o aşkın sana ait olmadığını farketmektir.
tekrar yanılmaktır.
o kaybedilen şeyin gerçek aşk olmadığını anlaşıldığında, çok da takılmayacak durumdur.
salaklıktır
ya da dahilik.
karından başlayarak gırtlağa kadar devam eden yanma ile kendini gösterir; daha sonra alkol tedavisi denenir ancak yara iltihap kapar ve hoş olmayan görüntüler sergilenir, kemoterapi adı altında bol bol açı çekilir, eş dost psikolojik yardım hattına başvurulur, ancak işe yaramaz, son olarak aynı virüsün güçsüz olanı vücuda enjekde edilir. fakat bu durumda geçici düzelme sağlasa da kalıcı bir çözüm değildir. tam kabullenir ki bu durum hastalığın süresi dolmuş iyileştirilmiştir kalp. * *
bazen insan ömür boyu arar , bazende bulmuşken elinin tersiyle itip yoluna devam etmeye çalışır..
ama yıllar sonra bile "keşke"lerle dolu cümleler kurmanıza sebep olabilecek bir durumdur.
kişilerden birinin kişiliksizliğinin neticesinde evet istediğim budur istediğim gibi en iyisini buldum diyip başlamaya yüz tutmuş bir aşk' ın kişiliksiz kişi tarafından en iyisini buldumn daha daha iyisini de bulabilirim ya diyerek en iyi sandığı kişiye posta koyması neticesinde ortaya çıkan bir durumdur.

(bkz: yalancı hamilelik)
(bkz: osuruktan teyyare selam söyle o yare)
bir çağrıştı ki;

--spoiler--
yere düşen her şey en zor ulaşılabilecek noktaya yuvarlanır.
--spoiler--

(bkz: murphy yasaları)
kaybeden aşk olmuştur. siz değil.
buzdolabındaki dondurma kabından gerçekten dondurma çıktığını görüp sevinmenin ardından dondurmanın üzerinde birikmiş zeytinyağını görmeye benzer. kahrolmaktır. hayır efendim anlamıyorum hala o zeytinyağı oraya nasıl geldi!
Ahmaklıktır. Aptallıktır. Salaklıktır. Mallıktır. Say say bitmez. Eğer hala bir umut varsa gidin geri kazanın onu.
güncel Önemli Başlıklar