bugün

arabın hoşgörü ve barış dini yaydığı vakitler meydana gelen bir katliamdır. bizim arapperestler tarafından genelde bilinmek istenmez, onlara göre türkler ah ne güzel dinmiş hemen inanalım demiştir.
çocukları kılıçtan geçiren hangi dinin askeri?
hangi yüzle inkar ediyorlar bin yıllık tarihi.
soyumuza yapılmışken vahşetin bin beteri!
halen devam ederken ayıbına suçuna.
arapçılar kına yaksın kıçına!
Cihatçı Arap-Emevi ordularının Türkistan'da yaptığı vahşetin en büyükleridir. Unutmadık Kuteybe denilen yamyam Arap komutanı... Tatlı su Müslümanlarının bir türlü kabullenemediği acı gerçek. Ey tatlı su Müslümanları, işte gerçek islam bu artık yüzleşin bu acı gerçeklerle, kıvırmayın artık. Türklere yapılan bir diğer katliam (bkz: curcan katliamı) dır.
''Kılıçlarla sustu bozkırın budunu,
Bir kitap verdiler sözleri kin dolu.'' Yaşru
ilgili link:
1) https://www.youtube.com/watch?v=DDUU1Yf4tNY
2) https://www.youtube.com/watch?v=k0fnqw6pM3s
3) https://www.yenicaggazete...uyuk-katliam--504994h.htm
ilgili fotoğraf:
görsel
Yani lideri haccac olan ve haram olan kabeyi taşlatıp sahabe kanı döken, kuteybenin katliam yapması şaşırtmadı. Kendi dinin kutsalını, insan hayatının dokunulmazlığını hiç sayan adamın islama ne alakası olabilir.
gerçek islam bu değil...
(bkz: cihad).
türklük en tepe değerimdir .
lakin katliam ne lan. bize katliam yapacak ulus anasından doğdu mu?
savaş olmuş yenilmişiz o kadar.
başkaları gibi ağlamaya gerek yok.
aynı adamları yüzyıllarca yönettik. ülkelerini aldık. sorun yok.

not: araplar dahl hiç bir millete de sürekli düşmanlığımız yoktur. diğer pek çok ulus gibi onları da severiz.
Doğru düzgün delili kaynağı olmayan iddia. Yapıldıysa anlatıldığına göre emeviler döneminde olmuştur. türklerin müslüman olmasıyla ilgisi yoktur. Türkler emeviler döneminde değil, abbasiler döneminde müslüman olmuştur.
(bkz: talas muharebesi)
Daha sonra Hülagü Han’ım Abbasiler’in içinden geçip islamın altın çAğını ve halifeliği bitirmesiyle karşılık bulacak katliamdır.

Türkler deve s*kenlerden intikamını almıştır.
şerefsiz arapların yediği boktur..

arap taşağı yalayıcılarına kabullenmesi zor gelir..
şurada o katliamın üzerinden islam'a giydiren ne kadar insan varsa cahilin önde gidenidir. pol pot, stalin, mao gibi ibnelerin katliamları yüzünden sosyalizm veya komünizme giydiriyor musunuz? hülagü'nün zalimce öldürdüğü oğuz türkleri üzerinden şamanizme bok atıyor musunuz? atmıyorsunuz. o zaman susun biraz adam sansınlar.

eksilersin tabi hoşuna gitmedi hakikatler.
Peygamber efendimiz bunun haberini vermiş, Türklerle savaşmadıkca kıyamet kopmaycakdır derler.
100000 türk'ün katledildiği ve 50000 türk'ün cariye, köle olarak satıldığı olay. 24 kilometrik yol boyunca ölüler asılmış. türk olmaktan bir kez daha onur ve gurur duyuyorum. Bu kadar arap ve çin katliamlarına rağmen bir kez bile tarih sahnesinde ermeniler, yahudiler gibi 'bize soykırım yapıldı'demedik.
evet islamiyet'te zorlama yoktur. yiyoruz afiyet olsun.
bize yutturulan 751 talas hikayesinin anti tezidir.
Ders kitaplarında geçmeyen katliamdır.
elbet bir gün hesabı sorulacaktır, bazıları hâlâ Türklere bu mezalimi yapan arapların kültürünü, değerlerini benimsemiş görünüyor ya kanımız donuyor bu durum karşısında, o katliamda ölen atalarımız mezarlarında ters dönüyor...
kuteybe bin müslim adlı türk kasabı hakiki orospu çocuğunun yaptığı katliam bu şerefsiz bu dönemlerde horasan valisi olmuş ve kendisine türkistan'ı fethetme görevi verilmişti e bu ibne de orta asya seferlerinde önce buhara'ya girdi sonra diğer türk şehirlerini yağmaladı ayrıca pek çok türk kadınları da kendine cariye aldı yavşak daha sonra 1000 kişilik bir türk ordusu oluşturdu. olaylar kızışmıştı türk isyancılar buhara'ya saldırınca bu piç 100.000 türk'ü talkan'da katletti sonrasında da curcan katliamını gerçekleştirdi ne diyelim ateşi bol olsun şerefsizin.
talkan ve curcan da türk değil budist irani bir kavim olan soğdları katletmiştirler soğdlar da türgişler ile birlikte arapları yenmiş lakin selçuklu devleti döneminde moğol istilası ile anadolu ya gelerek türkleşerek kaybolmuşlardır

Yapılan katliamlar yine de yanlıştır.
TürKlerin müslüman olmasında etkinliği olan ve Arapların Türklere yaptığı en büyük katliamdır.sanıldığı gibi Türkler ne kadar da benim dinime benziyor,bunun kitabı falan da varmış müslüman olayım o zaman diyerek müslüman olmamıştır,70 yıllık bir süreçte talkan katliami gibi olaylar vesilesi ile müslüman olmuştur,bu müslümanların asla görmek istemediği yokmuş gibi davrandığı bir olaydır.
Hülagü han intimamimizi islam halifesini atlara cigneterek almıştır.
curcan ve talkan katliamını okuldan bir din hocasına sormuştum. doğru mu falan dedim. o da DOĞRU OLDUĞUNU SÖYLEDi. SANIRIM BENi DiNSiZ FALAN SANDI. ÇOK TUHAF BAKMIŞTI HiÇ UNUTMAM.
kanımca intikamı atamız hülagü han tarafından ziyadesiyle alınmıştır. eskiden türk kesmek öyle sonuçsuz kalacağı zannedilecek şeylerden değildi. arapçı şerefsizler belki tepki koyamadı, isimleri arapça olan çakma türk selçuk sultanları belki arap yalamaya devam ettiler ama ilhanlılar hükümdarı hülagü han bağdat'ı dümdüz edip 250.000 cesedi üstüste koyduğunda gördük neler olduğunu. o zaman "halifeyim ben bana kimse dokunamaz, allah bizi korur" diye şov yapan abbasi halifesi atlarla çiğnenirken kuteybe gibi şerefsizleri göremedik ortamlarda
Türklerin müslüman olmasını tamamen bu savaşlara bağlamak yanlıştır.
O halde karahanlıları, satuk buğra han'ı nereye koyacağız ?
Türkler evet, belli bir dönem katliamla müslüman yapılmak - daha çok yok edilmek, sömürülmek- istenmiş sonradan da bünyesindeki bir özellik olan balık hafızalılığın ve "ben bilmem beyim bilir" kolaycılığının kurbanı olarak islamı kendi isteğiyle de kabul etmiş.
türklerde sonun başlangıcı olmuştur. Müslüman olana kadar her şey iyiydi.
Çöl bedevisi fan club ın bir türlü sindiremediği katliam.
Hala radikal islamcıların, türklerin zorla, katliamlarla müslüman olduklarını reddettikleri savaş.