bugün

Alışverişe gittim işte mezuniyet şeysi falan. Hayatımda ilk defa, güzel bir takım almaya karar vermişim.

Deniyorum takımları ama, hep bir eksiklik uyumsuzluk falan.
Ulan gahi kataloglarda, gahi markafonide falan gördüğümüz gibi mi ? Değil? Oysa görmştüm ben bunu lan diyorum.
Misal: http://ulu.so/uh23jp
şu gömlek, on numara değil mi? Bunun bi de açık pembesi var ki giymeye kıyamazsınız!

Ulan bi giyiyorsun, bok gibi oluyo. Amk adamlar hepsini mankenlere giydirmiş, adam üçgen vücut geniş omuz, cuk diye oturuyo tabi, bize göre yapmıyolar, göbeğim var diye takım giymeyeyim mi yani?

ağzına ettiğimin mankenlerine göre mi kurulu sizin dünyanız g.t laleleri!

Sanki türk erkeğinin yüzde yetmişi böyle de, bunlara göre yapıyorlar takımları vs. Yavşaklar, mühim olan insanımızın büyük çoğunluğuna faydası olacak bir katalog üretmeniz.

Aklıma ersin karabulut geldi. Bi karikatüründe bir gotik kevaşe vardı, ersinin arkadaşına, "sen yakışıklısın yaşa", ersine de "sen çirkinsin, öl" diyodu.

Tamam çirkiniz de sarar marar pierre cardin, şu bu markalar; size sesleniyorum, geniş omuzlu üçgen vücutlu mankenler yesin annelerinizi.
bunun için leke jeans'ten giyinen çok arkadaş tanıyorum.

boss'muş, atma ziya.
(bkz: fakirliğe kılıf aramak)
XXL giydiğinizi öğrenmiş olursunuz ohaa, italyan kesimmiş ya. ulan az önce L ile girdim bu siktiğiminin kabinine. bunalıma girer çıkarsınız bişey alamadan. yok yani acayip şişman filan olman gerekmiyor. övünerek "kalıplarımız dar kesim beyfendi". haa iyi bok yediniz binlerce müşterinin moralini bozup kaçırdınız. yok ya iş bilmiyo bunlar. yap mudo gibi rahat modeller rahat rahat giyelim hep gelelim.