bugün

her erkeğinin hayatının bir döneminde fark edemediği saçmalıktır.

biri sizi en doğal halinizle sevememiş ise etkilenmemiş ise o kadını taktikle, çeşitli numaralarla etkilemek, onunla sevişmek hatta onunla evlenmek bile saçmalıktan ibaret. ruhuna sahip olmadığın bir kadının bedenin senin olması sana fiziki olarak bir ömür sadık kalması onu senin kadının yapamıyor. etkileme olayını ömür gibi düşünün bir süre sonra bitiyor. oysa aşk denen şeyin ölümsüz olması gerekmez mi?

bir kadını çok sevdiniz diyelim o bunu bilmiyor. ve siz o kadının sizi erkeği olarak seçmediğini biliyorsunuz şimdi yakışıklılıkla, sanatla, çeşitli olaylarla o kadını kendine bağlamanın ne anlamı var? o kadını sizi sevmiyor diye sevmekten mi vazgeçeceksiniz? hayır. bırakın sevdiğiniz kadın mutlu olsun. siz uzaktan mutsuz bir şekilde onu sevmeye devam edin. bir başkasına olan ilgisini izleyin, bir başkasıyla olan mutluluğunu izleyin. tüm insanlığı kan gölünde boğacak kadar kıskançlık yaşayın ama o bunu bilmesin. bazı kişiler var, onlar için aşkta ömür gibi bitiyor. şanslıysanız onlardan birisinizdir.
"...anlamsız olması"dır olsa belki ses çıkarmayabilirdim ama "saçma" diye değerlendirmek asıl saçma olan. aslında her erkeğin hayatının bir döneminde fark edemediği saçmalık kadın denen şeyin aslında o kadar da değerli olmadığıdır. doğal haliyle sevmek de neymiş lan. senin renglini sindirmiş bi şey var karşında. ne doğallığından bahsediyorsun amk. üç gün çöküntü yaşasan sen artık beni sev(e)miyorsun diyen bir varlık bu kadın. adetim be ya anla işte de diyemiyorsun buna. her zaman sım sıkı taş gibi dim dik. psikolojin bozulsa da böyle, fizyolojin bozulsa da. göbeğin çıksın, 3 hafta faullerini düzeltme bakayım neler oluyo. bi taktik yapıp "aşkım bunlar geçecek yine kırlarda yuvarlanacaz" diye inandır(a)mazsan o karı* gittiiiii. hee, siktirsin gitsin amk da işte tekrar sev, tekrar tavla, tekrar elde tut falan bi yerden sonra da erkek yoruluyor.
güncel Önemli Başlıklar