bugün

Biz sözlük hanımları olarak orada olacağız. Tanışmak isteyen, kahve içmek isteyen hayranlarımız için bir imza günü yapıcaz. Sizin tek yapmanız gereken bu entry altında 3 arkadaşınızı etiketleyip @darked, @queen ravenna @eskiamaeksikbiri @puantiyelikedi ve @anto evet yanlış okumadınız @anto hesaplarını takip etmek.
Ve elbette en beğendiğiniz entrylerimizi kuşe kağıda bastırıp imza için getirmek.
Tarih ileriki günlerde açıklanacak. Bu süre zarfında başlığı yukarılarda tutmayı unutmuyoruz. Hadi canlarım.
öğleden sonra 2 değilse ben gelirim...
hababam sınıfı değil mi lan bu .
Oldukça eğlendirici olacak etkinlik.

Gelenler yakasında kırmızı karanfille ve alnında Uludağ sözlük yazısıyla gelsin lütfen, maksat dalga geçelim.
Burdan otobüse bin... 13 saat yol...
Taksimde o kadar arabın içinde hangisi sözlük hatunu diye bak dur...

Neyse.
Bence o gün gözümüzün tutma derecesine göre seçelim darked. *
Ben bireysel takılırım öyle lise çıkışı ergenler gibi topluca harala gürele takılmam

Teke Tek takılacak kızlar eqlesin.
kambersiz düğün olmaz ben de katılırım, efendim. istanbul'dayım nasıl olsa. yalnız saat biraz şey.
Cumartesi günü olmasın ama bu millet ikinci bir infiali kaldıramaz.
tarihi erken belirleyelim de kızlar ona göre plan programları ayarlayalım buraya mesaj grubu kurma özelliği gelsin artık ya.
Buna inanıp topukları minik götlerine vura vura taksim’e koşan mgtow’cu iqsuz zetaları da kameraya çekseler de biraz gülsek lmao.
kanatlıya güvenirim ben, harbi karıdır.
Şu taksim de ne var hep merak etmişimdir.

işe yaramaz siyasal bir bölge.

işim olmasa yanından bile geçmem.
(bkz: orayı yıkarlar).
sözlüğümüzün ağır topları taksimde saat 2 de imza vermeye başladıklarında,
"hangi aşk adil ki" şarkısını söyleyerek yürüyen candan erçetin arkasından, itiş kakış akan beyoğlu kalabalığından kat be kat fazla bir kalabalık toplanacağını öngörmek, kehanet olmaz.
Gece değil kız!