1. 1.
    Doğal bir sonuç..

Kimse ezanı ıslıkladı diye tü kakalanamaz..

Sen şeyh siki öperken sorun yok da bu insanlar beğenmediklerini belirtirken mi sorun var?

Alışacaksınız..
    6 -15 ... artificialhuman
  2. 2.
    gayet normal karşılanması gereken olay.
    -1 ... nevilevile
  3. 3.
    a w q da şeyh sikinden yola çıkıp eleştiri yaptığını sanmış yukarda.

bak güzel kardeşim, eğer şeyh siki senin kutsalınsa bizim ona tü kaka dememizi istemezsin tıpkı bu insanların kutsalı olan ezana yapılan muamele gibi..

demek ki öyle bir durum var.
    yoksa beyin faaliyetlerin hasarlı demek zorunda kalacağım.

jenerasyondan özür dilerim, görüyorsunuz yukarıyı ben ne yapayım.
    beyin ufak.
    2 -1 ... biyrunefenim
  4. 4.
    bağzı marjinal grupların* saklayamadığı islam düşmanlığının tezahürüdür. biraz gerçekçi düşünürsek kilise çanı çalarken ıslıklarlar mı?
    3 -1 ... nickimdenassaakasimpasa
  5. 5.
    Benim yoldaş bacılarım kutsal değerlere böyle saygısızlık yapacak türde kişiler değiller. Eminim ki montajdır. Lütfen o kirli ellerinizi bacılarımın üstünden çekin!!11!! Ünlem ünlem ünlem.
    2 -1 ... essy
  6. 6.
    bir orthodoks hristiyan olarak oldukca saygisizca buldugum davranis, bu hareketi yapanlara derhal geregi yapilmalidir.
    2 ... arxaggelou
  7. 7.
    garip bir şekilde ezan okunurken ben de iç güdüsel olarak ıslık çalıyorum ya da şarkı söylüyorum.

sebebini bilmiyorum ezana bir garezim yok ama bir şey tetikliyor.
    -5 ... uzay muhtari
  8. 8.
    Yavşaklıktan gayrı birşey değildir.
    3 -1 ... manowarkills
  9. 9.
    feminizm adı altında sözde kadın erkek eşitliğini savunan her yaptığı yürüyüşte mutlaka olay çıkartan topluluk hani inancımıza saygınız vardı? Karaktersizler!
    1 ... baytumblr
  10. 10.
    (bkz: kabataş yalanı)
    (bkz: deniz çakır içkili mekan türbanlı bacı olayı ,yalanı)
    (bkz: yeni akit gazetesi yalanları)

bunlar ilk elde aklına gelen yalanlar .

büyük olasılıkla eylem var bağırış çağırış ıslıkla protesto , o ara ezan okunuyor kaynayıp gidiyor.

şimdi açıklayalım ıslık seslerinin olduğu bölge fransız konsolosluğunun önü en az orada beş on bin kişi var hadi olmadı gönlünüz olsun 2-3 bin kişi orada ki hengamede bağırış çağırış ıslık düdük seslerinden ezan mezan fark edilmez.

bu arada ezan okunuyor diye eylem yapılmayacak diye bir şey yok .

bu memlekette iktidar işine gelmeyince mesela adıyaman'da camiye gaz bombası attı cemaati copladı(tütün olayı)

işine gelmeyince iftar sofrasına saldırdı. (anti kapitalist müslümanlar olayı)

bak şu anda içişleri ayakçısı süleyman soylu üsküdar -kirazlıtepe'de sabah ezanında camiyi basıp cemaati coplayıp camiye ayakkabı botla girip camiyi yıktıran hilmi ile birlikte .( kirazlıtepe'de araplara peşkeş çekilen arazideki camiyi yıktırma olayı)

bu arada camiden elektrik çalma , camide propaganda yapma, falanda var yaz yaz bitmez.

biz bıktık artık bu yobaz gerici ve yalakaların yalanlarından.

ve yalana ortak olanlardan, allah belasını versin yalancıların.

bu arada unutmuşuz ''kabataş'ta camide içki içildi '' yalanını ..

yüzünüze tükrülse amin diyecek yalancı sürüsü.

allah belanızı versin.
    4 -4 ... baris hemen simdi