bugün

görsel
işde bir toplumu 100 yıl önce bu hale getirdiler.600 Sene boyunca kuran ve islam ile hareket eden bir milletin son hali.Allahın kuranda dediği gibi ''bir toplum kendini değiştirmedikçe allah da onları değiştirmez''

Bakalım kıyamet gününde Allaha ortak koştuğunuz.o putlar size yardım edebilecek mi ?

''Çünki Allah, (ısrarla küfre meyleden) fâsıklar topluluğunu hidâyete erdirmez.''saff
yalan hiçbir şeydir; galeyan ise her şey.
vurun gahpeyee!
R.ihsan eliaçık gibi satılık ilahiyatçıların da bahanesi hazırdır. Bunlar ehli sünnet düşmanı hadis inkarcısı mezhepsiz 28 şubatın imamları. Proje adamları. Din bezirgânları. Şaşı Deccal gözlü milleti şaşırtmak için iblis gibi yorum yapmış. "Her ne sebeple olursa olsun ezan okunurken hakaret etmek kişiyi islam dairesinin dışına çıkartır" bunu söylemez. Halktan saklar. Bilmediğinden değil. Efendileri öyle emrettiği için.
Bunlar kimlerin çocuklari diye düşündüren eylem.
Akp bunun ekmeğini çok yer, zaten halkın dini duygularini somurerek seçim kazanan bir parti.
Goruntusu olmayan kabatas derili fantazesinden nemalanan kesim, bu olayı sürekli kullanir. Mitinglerde gosterilmeye baslanmis bile.
çok gerizekalı var çok. feminist adı altında türlü şaklabanlık yapanlar ayrı feministlerin polisi ıslıklarken ezan okunmasını ezanı ıslıklıyor diyenler ayrı gerizekalı.

bu ülkede hukuk ve adalet yok.ulusal kanallarda ezan ıslıklanıyor diye insanları kin ve düşmanlığa tahrik edenlere dava açmazlar ama twitterdan cumhurbaşkanına hakaretten üniversiteli velede şafak operasyonu yaparlar.

bu ülkede iç savaş çıkartmak çok basit. asıl soru şu hala niye iç savaş çıkartmıyorlar? sebebi avrupanın mülteciye doyması mı? yoksa almanyanın, türkiyede araba satacak adam bulamayacak olması mı?
camide bira'da içmişler'mi?
oy kazanmak için ortaya atılan adice bir yalandır.

farklı saatlerde videolarda izledim. ıslık ve bağırışmalar tüm gün boyunca devam ediyor. ezanı ıslıklamak hiç kimsenin işine yaramaz. böyle bir şeyi oradaki hiç kimsenin düşündüğüne dahi inanmıyorum. allahtan korkunuz varsa eğer kimsenin kalbinden geçeni bilmeden hiç kimseye suçlama atmazsınız. bu adiliğe ortak olmazsınız!

ahmet hakanın yazısı;
http://www.hurriyet.com.t...otestosu-oldu-mu-41144758
Bakara makara'ya tepki göstermeyen ikiyüzlü gerçek din düşmanlarını görmeye vesile olan ikinci Kabataş yalanıdır.

Ayrıca akp mitinglerinde kesilmeyen müzik eşliğinde ezan görüntüleri hakkındaki örümcek ağı bağlamış düşüncelerinizi de paylaşın. Tabi bir başına düşünmek gibi bir yeteneğiniz kaldıysa.

Buyrun.
tarihe , kabataş 2 diye geçmiştir.
Bu musluman toplumları ne tuhaf lan hergün kadin taşlayip, ezip sonrada ama ezana niye saygi gostermiyor kadınlar diye zirlamak nasıl bi pişkin yüzsüzlük helal olsun valla ya bu hep kızarmadan haklılık hisini nasil başarıyo bu güruh sonunda beni bile feminist yapcaklar bi yerden sonra insan biraz yani hic mi kendine reflekte etmiyo olayları. Yurtdışında Hıristiyanların icinde yaşiyom burda hristiyan alemine her turlu saygısızlıkta bile hep bi tarafta öz-eleştiri yapiyolar kendilerinede bakiyolar nerden geliyo bu yankılar diye bakıyorlar. Ama islam alemi herşeye saygı istiyo seni öldürmüş olabilirim ama yinede saygi göster.
Tanim: cok garipsendigi icinde garipsenen olay.
Ataist ve islam düşmanı Türkiye olgusunun gerçekleşmeye başladığını gösteren olay.

Önümüzdeki nesilde Allaha kitaba söven gençler gelecek.
Olayın gerçek veya yalan olduğu umurumda Bile değil.
böyle bir olayın baskıcı toplumlarda gelişmesi normaldir.
Başka toplumlardan örnek verirsek değişik inançlı kimselerin digerine yaptığı dayatmalar hep ters sonuç vermiştir.
Yani bu tecrübe edilmiş birşey.

Niye oruç tutmuyorsun namaz kılmıyorsun veya niye türban takıyorsun sakal bırakiyorsun saçmalığı devam ettiği sürece bu olaylar hep devam eder.
Ezan islam'ın ve Müslümanlığın şiarıdır. Bir yerde ezan dokunuyorsa orası müslüman yurdudur.
Ezanı ıslıklayanlar islam ve müslümana karşı olanlardır. Ellerinde 'ben orospuyum' 'bağ benim belletirim am benim dilletirim' ' namusmu, kirletmeden duramam' ve buna benzer edep ve haya dışı pankartlar taşıyanlardan başka ne beklenir.
Bunlar türk milletinin ve bu coğrafyanın insanları değil.onlar içimizdeki hainler. Onlara sahip çıkan chp olunca olay daha kolay çözülüyor.
yahu haber yalan diyorsunuz da sanki o gün orada olanlar da son derece saygılı, karşı tarafın görüşlerine, ritüellerine hoşgörülü tipler. sözlükte bile görüyoruz işte ezana normal zamanda yapılan hakaretleri. kaldı ki o topluluk, sözlükten daha marjinal.
ezan ıslıklanmamıştır.

kabataş yalanının bir benzeri uygulanmaya çalışılmış ancak yine kabataş'da olduğu gibi yalan olduğu çok çabuk görülmüştür. bunu söyleyen şahıs ise ne yazık ki yerel seçim meselesi için halkı birbirine yine düşman etmiştir.

en ağır iktidar savunucularından fatih tezcan bile durumun daha farklı olduğuna dair açıklama yapmıştır.

ortada "o sopayı senin ... sokarım" diye hönküren polislere karşı bir protesto vardı ancak kendisine aykırı olan bütün sözleri "terörist bunlaaar" diye yorumlayan bir iktidar olduğu için durum bu noktaya geldi.

kendisine biat etmeyen bütün toplumsal kesimlere savaş açan bir iktidar er geç yıkılmaya mahkumdur.
https://odatv.com/ezani-i...ki-gosterdi-11031941.html
Yapımı süren camide...?
Saat 22.00' de ezan okumak...?
Buram buram tezgah...

Hep derim. bu coğrafyanın en ahlaksız kesimi dine çökmüş olan siyasal islamcılardır.

Not: Eskiden namaz 5 vakitti.
Bu din asalağı din tüccarları geldi namaz 6 vakit mi oldu?
" sıradaki iftira " dedirten palavradır.
Her seçimde böyle şeyler normal.
Yaptıkları her mitingde ezan okunmasına rağmen müzik çalan, konuşmayı kesmeyenlerin uydurduğu saçmalık.

Ezan ıslıklandı yalanından sonra, mansur yavaş'a iftira, ardından netanyahu'dan gelen gollük pas...

Sonra?
Yarın cuma.
Ben yarın bir imamın darp edilmesini bekliyorum izmirde.

Yoksa 31 martta çöküş başlıyor.