1. 1.
    Tek tek tespit edilip haklarında yasal işlem yapılmalı, bu kendini bilmezler için.

Sayın soylu göreve.
    15 -12 ... atechso
  2. 2.
    Güneşe ateş etmekten farkı yok şunun. Bizim ülkede sorun bu zaten çok mal insan var. O kadar çok mal var ki her gün ben cringe oluyorum malliklarindan aq. Mal olduklarının da kimse farkında değil normal olduklarını sanıyorlar aq. Aynı bu olaydaki insanlar gibi işte.

Edit: kaynak yok diyen arkadaş google'a yaz bak aq yapamiyorsan da sosyal medyayi terketmene gerek yok zaten hic içine girmemişsin.
    9 -3 ... 29th
  3. 3.
    bu feministlerin ezanla ne alıp veremediği varmış?
    batıyor sanırım.

güneşe ateş etmekle de bir olmayan eylem.
    bu dine saygısızlıktır.

müslüman olmayan çoğu ülkede yaşanamayacak bir olay.
    fransa'da, ingiltere'de yaşansa yer yerinden oynar.
    13 -9 ... eylulsabahi
  4. 4.
    utanç verici durumdur. sonrada biz iktidar
    olamıyoruz yeah tatavası yaparlar lan siz
    sttin sene iktidar olamazsınız kerkenezler. evet..
    12 -4 ... cihaner
  5. 5.
    kafa sağlığı için şu sosyal medyayı da, sözlükleri de toptan terkedeceksin herhalde başka çare yok.
    burası da acayip bir hal almaya başladı.
    bir tane provokatörün birisi, bir tane görsel buluyor.
    kaynak yok, kanıt yok, zaman yok, ne zaman, hangi gösteride yapılmış yazıda yok.

lan taksimde senelerdir gösteri yasak zaten, taksimde gösteri deyince yollar kapanıyor, vapurlar yasaklanıyor.

biri yazsın, sikindirik bir görsel koysun, zerre sorgulamayan koyunlar sürü gibi peşinden gitsin.
    al şimdi adam şurda olmayan bir şeyden düşmanlık yaratıyor, provokatörlük yapıyor.

koyun her yerde koyun.
    16 -18 ... antik kilise sarapcisi
  6. 6.
    ezanı ıslıklamak.
    tam bi provakasyon, tıpkı ayasofyada bale yapmaya çalışmak gibi.
    9 -3 ... gogocu
  7. 7.
    Ne bekliyordunuz ki.

taksimde ezanın ıslıklanması

taksimde ezanın ıslıklanması
    12 -4 ... baybolla
  8. 8.
    oradaki müslüman kılığına girmiş kadınlar allah belanızı versin..
    8 -7 ... yerli ve milli
  9. 9.
    travesti de olabilirler.
    5 -2 ... selia
  10. 10.
    neye göre haklarında işlem yapılması gerektiğini anlayamadığım kişilerdir.

ezanı ıslıklamak ne zamandan beri anayasal bir suç kapsamına girdi, bunu hangi maddeye göre soruşturma açılması gerekliliğiyle paylaşır mısınız?

eğer ıslıklayan kadınlar ateistlerse sonuna kadar haklılar ıslıklama konusunda, çünkü kendi inançlarına saygı göstermeyen güruha kısasa kısas mantığıyla ancak böyle had bildirilebilir.

soruşturma açmak istiyorsanız aşağıdaki videoda ateistleri ötekileştirip bir insanın ateist veya solcu olması onun terörist olduğu çıkarımını yapan insan hakkında soruşturma açın önce. halkı ayrıştırmak, kin ve nefrete yol açmaktan çok rahat soruşturma başlatılabilir. hatta seçim propagandası kapsamında bir zümreye “zillet” demek bile bir dava sebebi olabilir.

https://youtu.be/8yAFWYGAEDw

benim gözümde de tüm müslümanlar terörist, ezan da teröre çağrı olabilir, yukarıdaki kişi benim ateist olmamı terörist sonucuna bağlamakta özgürse ben de istediğimi söylemekte özgür olurum.

tahammül edemeyecekseniz adam gibi konuşacaksınız. yok öyle hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin kafası.
    9 -23 ... confi