bugün

bu feministlerin ezanla ne alıp veremediği varmış?
batıyor sanırım.

güneşe ateş etmekle de bir olmayan eylem.
bu dine saygısızlıktır.

müslüman olmayan çoğu ülkede yaşanamayacak bir olay.
fransa'da, ingiltere'de yaşansa yer yerinden oynar.
utanç verici durumdur. sonrada biz iktidar
olamıyoruz yeah tatavası yaparlar lan siz
sttin sene iktidar olamazsınız kerkenezler. evet..
oradaki müslüman kılığına girmiş kadınlar allah belanızı versin..
neye göre haklarında işlem yapılması gerektiğini anlayamadığım kişilerdir.

ezanı ıslıklamak ne zamandan beri anayasal bir suç kapsamına girdi, bunu hangi maddeye göre soruşturma açılması gerekliliğiyle paylaşır mısınız?

eğer ıslıklayan kadınlar ateistlerse sonuna kadar haklılar ıslıklama konusunda, çünkü kendi inançlarına saygı göstermeyen güruha kısasa kısas mantığıyla ancak böyle had bildirilebilir.

soruşturma açmak istiyorsanız aşağıdaki videoda ateistleri ötekileştirip bir insanın ateist veya solcu olması onun terörist olduğu çıkarımını yapan insan hakkında soruşturma açın önce. halkı ayrıştırmak, kin ve nefrete yol açmaktan çok rahat soruşturma başlatılabilir. hatta seçim propagandası kapsamında bir zümreye “zillet” demek bile bir dava sebebi olabilir.

https://youtu.be/8yAFWYGAEDw

benim gözümde de tüm müslümanlar terörist, ezan da teröre çağrı olabilir, yukarıdaki kişi benim ateist olmamı terörist sonucuna bağlamakta özgürse ben de istediğimi söylemekte özgür olurum.

tahammül edemeyecekseniz adam gibi konuşacaksınız. yok öyle hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin kafası.
toplumun yarısını oluşturan kadınlara saygı istiyorsunuz, ki buradaki haklılığınız tartışmaya bile açık değil.fakat kalkıp yaşadığınız ülkenin neredeyse tamamının inandığı bir dini sembole bu şekilde saygısızlık yapıyorsunuz.
pırıl pırıl bir nesil.
gerçekten böyle bir şey olduğunu sanmıyorum ama, diyelim ki oldu, ezanı değil de, kilise çanını ıslıklasalardı ne olacaktı? buda heykellerini kırıp parçalasalar ya da zeus'u protesto etseler? yahova'ya hakaret eteseler? o zaman da bu yaygarayı kopartacak mıydınız?
o zaman da savunacak mıydınız durumu? dine hakaret diyecek miydiniz? nedense hiç sanmıyorum.

yapsınlar mı? elbette hayır. asla yapmasınlar. tekrar söylüyorum bence olmamıştır böyle bir olay. ama bir kişi ya da topluluk dine de karşı olabilir. bu demokrasinin, demokrasi kültürünün gereğidir. protesto etmek de inanmak kadar haktır.
toplumunun çoğunun müslüman olduğu bir ülkede yaşanan üzücü hadise. ayrıca dünyanın en boş insanları olan feministlerin yaptığı olay.
Edepsizliğin dik alasını da gördük bugün. Namusu böyle meta olarak görenlere zaten kelimeler kifayetsiz kalıyor demektir. Ne dersen boş. Bela okuyup gitmekten başka elden bir şey gelmez ne yazık ki.
ileride iş yerime bir tane bile kadın almayacağım siz böyle yapmaya devam feminatörler. az islama saygınız olsun lan. siz bekleyin ama.
(eğer bu gerçek ise)

Ezanı ıslıklamak yobazlıktır.

Ezanı ıslıklayanların Atatürke hakaret edenlerden hiçbir farkı yoktur. Her ikisi de yobazdır.

Bu aynı yobazlar bulundukları taraftan değil de diğer taraftan olsalardı muhtemelen onları badeci hocanın müridi olarak görüyor olacaktık.
ne yapacağını bilemeyen neye olduğunu neden olduğunu bile bilmeden karşı çıkabilecek insan güruhudur.
Ayy amına koyayım bir şeye de onlar şunu yaptılar demeyin “tamam haksızlar bla bla” bunu deseniz sınır dışı edilmiyorsunuz.
Çürük karılara bak sen.

Hani biz laiktik? Ayrıca kadın erkek eşitliğinin bunla ne alakası var?
ninja deyip çarşaflı kadını tutuklayan zihniyete sesleniyorum bu yapılan saygısızlık bu ayıp nedir.
hepsini tek tek tutuklayıp günlerce hapiste tutsak hakkımız valla.
Bu milletin değerlerine düşmanlar...
Sabahtan akşaAma kadar "yaşam tarzına ve inanca saygı" nutukları atarlar, ama islama ve müslümanlara saygıları işte bu kadar.
Allah fırsat vermesin...
mesele Kadın değil dostum anlamadın mı? evet kadın araç. görüldüğü üzere sürüyü bugün de kadın için toplamışlar.
nerden baksan anlamsız salak bir hareket. feminazilerden de böyle bir şey beklenirdi.
Bu ülkenin şeriatçı dinci yobazı ile ateist feminist LGBT kıl tüy sağcısı solcusu kendini ne olarak tanımlıyor ise hepsi aynı olup aralarında hiçbir fark yok.

Örnek mi?
Bu saydığımız kesimler; davaları, düşünceleri, ideolojileri, inançları, görüşleri adına ne diyorlarsa uğruna inanıp mücadele ettiği değerlere en büyük zararı kendileri verir.
Kısacası: zekaları ve ahlâkları aynıdır.
Hepimiz nasıl bir ülkede hangi şartlar içinde yaşadığımızı gayet iyi biliyoruz. Anadoluda yaşayan ve sosyal medyadan uzak olan belli yaş grubu için söylemiyorum. Büyük şehirlerde yaşayan ve ortalama eğitim düzeyinde insanlardan bahsediyorum.

Kimlik siyaseti üzerinden gerilimi tırmandırmak her dönemde prim yapan bir olay ancak bu sefer ekonomi iyi olmadığı için sosyal patlama riski her zamankinden daha yüksek.

Mevzu ne feministler ne ezan. Artık kimse kendi gibi düşünmeyene tahammül etmesi gerektiğine inanmıyor. Güçlü olanın diğerlerini yok sayması ve onları kendince ezebilecegine inanması tepki yaratıyor.
Çan sesini ıslıklayacaklarını hiç sanmıyorum. Bir de saygı bekleyip ortamlarda demokrat edasıyla gezerler.
Bu kadınlar birilerinin piyonu bu çok belli.Feministmiş bilmem neymiş anlamam ben.Özgürlük bu değil kimse kusura bakmasın.Bu ülkede yaşayan hiç kimse %98 müslüman olan bir ülkede dini değerleri aşağılayamaz.islamiyete inanırsın ya da inanmazsın.Bu Allahla senin arandaki mesele ama saygı duyacaksın.Ne haklarını arayacaksan devletin gerekli merciiilerinden izin alırsın ve yürüyüş protesto miting yaparsın.Bu zaten senin anayasal hakkın.Ama bu ülkede kimse kimsenin dini değerlerini alaşağı edemez buna hakkı yok.Bir de sıkıyorsa bunu iranda arabistanda falan yapsanıza göreyim sizi.Dua edin özgür bir ülkede yaşıyorsunuz.Ama özgürlüğün ayarını kaçırıp da dinime hakaret edip alay eder ıslıklarsan bu toplumun değeri yüce Türk halkı sana cezanı kendi elleriyle verir haberin ola.NOKTA...
Bunu duyan müslümanlar

görsel
işin kötü tarafı bu tiplerin içindeki, diğer insanlara, inançlara saldırmayacak kadar saygılı, olur olmadık her şeye absürt tepkiler vermeyecek kadar mantıklı, yangına benzin dökmeyecek kadar akıllı insanların bu densizlere hiç tepki vermiyor olmaları, bu da onların fikri katılmıyorum ama fikirlerine saygılıyım demeleridir. saygısızlığa saygı duymak nasıl oluyor biri anlatsın.
inşAllah montaj çıkar. insanin saygidan dolayi korkusu-inanmiyorsa bile etrafa saygıdan- olur,veya korkudan dolayı saygısı. Hîçbiri yok. Nerden tutsan elinde..
Kaynak var olmasına vardır. Olayı çekip youtube atmışlardır. Ezan okunmaya başladığı anda sadece ıslık çalıp protesto etmiyorlar. Videoyu dikkatlice dinlerseniz Slogan atıp bağırıp kendilerince hakaret de ediyorlar. Bu islama karşı yapılan bir hazımsızlık gösterisi. Bu kadın hakları gösterisi filan değil. Bunların derdi kadın veya hakları da değil. Bunların derdi islam. Videoyu seyrederken bir an mahşeri hayal ettim. Bu güruhu da çığlık çığlığa cehenneme attıklarını, sanki orada feryad figan bağırdıklarını hissettim. Bunlar zaten cezanın katmerlisini ahirete bırakmışlar, kendilerine ayırmışlar. Daha fazla cezaya lüzum yok.

https://youtu.be/5UPPT2Jlpzg
güncel Önemli Başlıklar