bugün

Cidden merak ettiğim durumdur.

Az önce tv den gördüm. Yine onlarcası yakalanmış dün gece.

Tiplerine bakıyorum. Aslında biliyorum.

Artık bunun açıkça söylenmesi lazım. Niye özellikle bir coğrafyanın insanı hep bunlar.

Eğer bunu söylersek, niye insanlarin o coğrafyanın insanlarına mesafeli durduğu da ortaya çıkacak.

Az bi ihtimal ama bir kerecik olsun onlar da kendilerine bakıp bir özeleştiri yaparlar. Insan olalım derler.
faşizmdir...

nasılsa yazacaklar bari ironi hakkımızı kullanalım...
dövlet bize bahmiyor derken ne konuda bakmadığını gösteren durumdur. malesef hepsi aynı coğrafyadan olmasa da bu tacizciz abazanların çok büyük bir kısmı malesef malum yerdendir.
tacizcilerin hiçbirinin insana benzememesi bir ipucu olabilir, tabi merak edenlere.
Tekstil Çoğalma Evinden geldikleri kesin yani kısacası madem yarağı doyuramıyoruz elimizi doyuralım derler buna inanırlar mına koduklarım. bunları yakacaksın efendim.

Düşünün artık rahat rahat öpüşemiyoruz bile. biri eller mi diye korkusu ah ah.
bir etnik grubu kötüleyince kendilerini erdem abidesi oluyor zanneden birtakım çakma polislerin dümenden merakıdır.

(bkz: sözlük ırkçıları yılbaşı kürt kötüleme etkinliği)
avrupa insan hakları sözleşmesine göre ırkçılık tacizden daha büyük bir suçtur; dünyanın en büyük suçudur.
cahil guraba topluluğudur. zira nereli olduklarını çok merak etmeye gerek yok 100 kişiye sorsn aynı cevabı verir.
Türkiye'nin hangi bölgesindeki insanların namusa ve şerefe daha az değer verdikleri konusunda fikir sahibi olma çabası. insana istatistiksel olarak dikkate değer bilgiler verir.
başı kürtler çekmektedir..sonra iranlılar ve araplar gelmektedir..

kaddafi'yi öldüren isyancılardan biri de yılbaşında taksimdeydi..ve tutuklandı..gerisini siz düşünün..

ne kadar ''etnik çapulcu'' varsa yılbaşında soluğu taksim'de alıyor..

tabii vize yok nasıl olsa..akp vizeleri kaldırıp ''marifet yaptığını'' sanıyor..

yarın birgün burada bu adamlar ''bombalı eylemler'' falan düzenlerse görürüm ben akp'yi..
nerelisin sorusuna cevap olarak, kesin " dedemler zamanında bilmem nereden göçmüş ama ben doğma büyüme istanbulluyum " diyen şahıslardır.
Fazla merak etmeye gerek yok ki, ülkenin herhangi biryerindeki bir insana sorarsanız bunu kolaylıkla cevaplayabilir. Faşizmmiş de ırkçılıkmış da bla bla bla..
(bkz: taciz edilenlerin nerede olduğunu merak etmek)
türkiyede en çok kaçak elektrik kullanımı yapan illerimizin vatandaşlarıdır. hepsi böyle değildir, can olan insanlarda vardır.

http://www.elektrikelektr...ektrik-kullanim-oranlari/