1. 1.
  mustafa armağan abimizin yaptığı derin çaplı araştırmalara göre; 1,5 milyondur, hem de 2. dünya savaşı'nın vuku bulduğu kıtlık yıllarında...aah benim tüğü bitmemiş yetimim, sen ne çileler gördün, boğazına girecek lokmalardan kesilen vergiler nerelere gitmiş...yine mustafa armağan'nın yaptığı hesaplara göre o parayla o günün türkiyesinde ülkenin bütün nüfusunun bir günlük gıda ihtiyacı karşılanabiliyormuş....ah ah....mazlum türk milleti sen ne çileler gördün bu kemalistlerden....

  https://video.uludagsozluk.com/v/taksim-meydanındaki-atatürk-büstünün-maliyeti-70979/

  2 -15 ... 17ramazan1357harikabirgun
 2. 2.
  Bazılarının soluyarak israf ettiği oksijen kadar bile zararı olmayan maliyet.
  4 -1 ... asuregibisurat
 3. 3.
  cami maliyetlerini merak ettirir. 300 metre de bir cami var tüyü bitmemiş yetimim. (bkz: minare)
  4 -3 ... yani diyor ki
 4. 4.
  mustafa armağan ın dünyaya olan maliyetinden fazla değildir.
  4 ... flat head
 5. 5.
  bazı insanların aldığı uçaktan maliyetli değildir.
  2 -1 ... aalper
 6. 6.
  müslüman olmayanlar tarafından yaptırılıp, müsümanlara ödetilen paralarla yaptırılmış olan ve maliyeti yüksek büsttür. o büst parasıyla ne pavyonlar, ne meyhaneler, kerhaneler açıldı. yazıklar olsun. hem kemalistlere daha iyi hizmet vermiş olurdunuz.
  2 -1 ... kusurlu
 7. 7.
  işte bunlar hep prezarvatif maliyetini düşünememekten kaynaklanan meraklar.
  1 -1 ... sessizdeydi duymamisim
 8. 8.
  Istanbul' a yapılacak dev caminin maliyeti, diyanetin senelik bütçesi ve rte hazretlerine alınacak yeni uçağın masrafiyla kaç insan doyurulur merak etmekteyim.

  Dincilere batan maliyettir.
  ... murtcu
 9. 9.
  Türkiye'ye yapılmış onbinlerce camiye karşı böyle birşeyin olması dincileri hasta ettiği için güzel birşeydir. camilerin tutarlarına baksınlar önce.
  ... spaydah
 10. 10.
  Maliyeti mühim olmayacak furyadır. Zira mevcut zihniyetin ürünü olup devamlılığı gereken aksi taktirde kendiyle çelişecek sistem ve birey oluşumuna sebebiyet vereceğinden sorgulanması yersiz olan durumdur.
  dönemi kendi içinde değerlendirmek başka ahlaki ödevlerle vicdan yahut bireye indirgenen bilinçle değerlendirmeler yapmak başkadır.
  ... fiyasko