1. 1.
  kız arkadasın varsa asla birlikte katılmayacagın etkinlik.
  (bkz: fortcular)
  ... melankolik
 2. 2.
  eger yapılmayı dusunuluyorsa en gec 7 gibi gidilecek mekana gidilmelidir, zira sonrasında istiklal caddesi'nde yuruyememe ve hatta gidilen yerde yer bulamama sorunları ortaya cıkabilir
  ... dopdop
 3. 3.
  insan hariç her türlü mahlukatın katıldığı bir cehenneme giriş partisi.
  3 ... saturn
 4. 4.
  çevrenin merkezi istilası!!!
  son birkaç yıldır şehrin belli başlı noktalarında [taksim, nişantaşı] yeni yıla açık hava partileriyle girmek pek bir revaçta. hatta bu partiler bizzat yerel yöneticiler tarafından organize ve finanse edilmekte.
  ama gelin görün ki ortaya çıkan manzara öyle pek de keyif vermiyor insana. özellikle taksimdeki parti, önlerine çıkan her şeyi yakıp yağmalayan moğollar gibi bir abazan erkekler ordusunun meydanı istila edip şuursuzca eğlenmeye çalışmalarına sahne oluyor.
  aslında şaşırmak yersiz. oldukça acıtıcı bir türkiye gerçeğinin ete kemiğe bürünmüş hali bu. nüfusun azınlığı pastanın kremasını yerken, geri kalanlar , envai çeşit magazin programlarında bu kremanın iştahla ve görgüsüzce yenmesini seyretmekle geçiriyorlar bütün bir yılı. senenin bir günü, yılbaşı gecesi, bedava müzik, bedava içki, ortam, ambians, kızlar, kızlar, kızlar... vaadinin çekiciliği taksim meydanının hınca hınc dolmasına yetiyor da artıyor bile. sonuçta eğlenmek en temel insani güdülerden biri. ama açlık ve bastırılmış duygular, içki ve çılgınlık çağırısıyla birleşince hiçbirimizin unutamayacağı turist kızlara taciz görüntüleri kalıyor geriye.
  cumhuriyetin bilmemkaçıncı yılına gelmemize rağmen bu ülkede hala dengeli bir gelir dağılımı oluşturmayı becerememiş yöneticilerimiz bu görüntüleri olması gerektiği kadar önemsiyorlar mı acaba?
  yoksa "televoleler insanı komünist yapar" sözü acı bir şaka olarak tarihin tozlu sayflarında unutulmaya yüz mü tuttu?
  ... profesor bonbon
 5. 5.
  her türlü tacizi göze almaktır..
  1 ... canzone arrabbiata
 6. 6.
  katılanların gerçekten insan sıfatına haiz olduklarında eğlenceli olabilecek bi girişim. Vakti zamanında benimde bir kez Taksim de geçirmiş olduğum bir yılbaşında arkadaşın montuna gelen maytabın alev almasıyla gecenin içine edilmiş, bi daha asla dememe sebep olmuştur. itik kopuk kim varsa hepsinin doluştuğu bi organizasyondur aslında.
  1 ... sarı plankton
 7. 7.
  beyni soğuk kalsın diye vücudundan dışarı doğru çıkan insanlarin katildigi aktivite
  2 ... snakesawar
 8. 8.
  kız erkek farketmez, her halükarda fortisi yiyip başka mekanlara uzanılacak yılbaşıdır.
  ... ozz le grand
 9. 9.
  sadece tacizi değil her şeyi göze almaktır.Riski seven insanlar için birebirdir.Ben yaşadım biliyorum yani..bidaha mı? asla.!
  1 ... pajalustı
 10. 10.
  magandalar tarafından taciz edilen kızların görüntülerini tvlerde izlediğimiz yıl başı!!!
  2 ... baz