1. ?.
  "türk bayrağı yaktılar", "ahelov", "amman", "asalım, "keselim" diyen arkadaşlara bir örnek. eğer inanıyorsan ki, bu bayrak kutsal bir hede, sen başkasınınkini yakmayacaksın. sen başkasınınkini yakmayacaksın ki, senin söz söyleme hakkın olsun. ha sen diğer yakanlarınkini genellersen, ırka mal edersen, sana da bir şeyler mal edilince, islam'la şiddet yan yana getirilince cevap veremezsin. o yüzden sevgili yazarlar, bu türk faşizan grupları, "şucudur", "bucudur", "ermenidir" diye genellemeyelim.

  http://www.ehabir.com/content/view/378
  3 -1 ... thedewil
 2. ?.
  (bkz: otan boktan gaza gelen turk insani)
  -3 ... what is your problem 2
 3. ?.
  mustafa kemal, denize yuvarladığı yunanlıların bayrağını yerde koymuyor, o bir ulusun bayrağıdır diyor; bu ne biçim bir anlayıştır ki birileri bayrak yakma hakkını kendinde buluyor sonucuna vardıran olaydır.
  ... hyperion
 4. ?.
  israil'de pkk'nın şehit ettiği Türk askerleri için başlatılan hepimiz türküz akımı destekçilerine yaptıkları stratejik hatayı farkettiren haber. **
  1 ... çakan adam
 5. ?.
  hepimiz ermeniyiz diye bas bas bağıran bir takım türk vatandaşlarının* yaptıkları eylemi savunmak ve türkleri haksız çıkarmak adına kullandıkları tozlu raflardan çıkarılmış hadise.doğru yoldasınız arkadaşlar.
  1 -2 ... rewritable
 6. 1.
  her ne şartla olursa olsun,hangi ülkede olursa olsun kınanmalı ve bu fikirler derhal yok edilmeli.milliyetçiysek önce "millet" kavramına saygımız olmalı.
  ... kkkcrazy
 7. 2.
  "bayraklari bayrak yapan ustundeki kandir toprak uğruna ölen varsa vatandır"
  ya da
  "bayraklari bayrak yapan bayrakcilardir toprak ugrunda olen varsa utanmalidir"

  öyleyse bayrakları "bayrak yakan" kimdir?
  1 -1 ... apatheticfrog
 8. 3.
  sahibi olduğu ülke ne kadar çirkinlik yapmış olursa olsun, kınanması gerekendir. öyle ki, bayraklar milletlerin özgürlüğünün sembolüdür, kutsaldır. bayrakları bayrak yapan üstlerindeki kandır.
  ... legend of the stranger