1. 0.
    mevzu ezanı ıslıklamaları değil mevzu ezan okunduğu anda ıslıklamak yerine ezanın bitmesini bekleyip ezan bittikten sonra ıslıklamaktı. böylelikle ezana olan saygılarını kanıtlamış oldular.
    4 -9 ... rebel12
  2. 0.
    böyle ahlaksız bir güruh yoktur amk..

mıhtar seçimi için bu denli yalana ne gerek var lan hödük sürüsü..

bu yalan da değil bildiğin anayasal suç.. halkı ayrıştırma, kin ve nefret suçu vs ne ararsan var..

17 seneniz yalan dolan, yanıyorum deseniz su vereniniz olmayacak..
    7 -3 ... ciddiliinsan
  3. 2.
    neyin protestosu neyin yürüyüşü o da belli değil. pankartlara bakmak yetiyor. aileni sikeyim, anne babamı boşa, am benim dilletirim bilmem neremi bilmem ne yaptırırım. ahlaksızlıkta son nokta... otur evinde patates soy. vatana millete bir faydan olsun.

binlerce yıllık insanlık tarihinde ataerkil düzen sayesinde hayatta kaldık. bunu kabulleneceksiniz. seve seve.
    2 -5 ... ragnar lodbrok
  4. 3.
    ezana saygı beklemek de nasıl bir kafadır, anlamış değilim. günde 5 kere okunuyor, haftada 7 yılda 365 gün okunuyor. çok mu özlüyorsun ezan dinlemeyi?.. buyur müslüman kardeşim, doya doya dinle.

https://www.youtube.com/watch?v=qM0TRPknWSs+

manası itibariyle kutsal ise, kolunda saat var, siktir git zamanı gelince namazını kıl. müzikal değeri itibariyle saygı bekliyorsan, bi heavy metal festivaline falan git daha iyi rahatlarsın.

t: bir yalan.
    4 -2 ... sertacordar
  5. 4.
    kabataş vakası no:2.

ama artık gördüm diyen gazeteci bozuntuları bile akıllanmış ki, yalan söylemeye cesaret edip çıkamıyorlar.
    yalan olduğu açık ama varsayalım böyle bir şey var, olsa bile kadınlar günü gösterisiyle chp'nin, muhalefetin alakası ne?

bunu getirip meydanlarda seçim propagandasında kullanıp chp'ye, muhalefete mal etmek, provokasyonun dik alasıdır.
    ama akp bu kadar çaresiz durumda, ekonomi konuşulmasın da burdan mağdur olsunlar, dertleri o.
    6 -5 ... antik kilise sarapcisi
  6. 5.
    ikinci kabataş yalanıdır.
    2 -1 ... system error
  7. 6.
    çok adice bir yalandır. seçim kazanmak için bel altı vuruyorlar. yürüyüşü ya da kişileri beğenmezsin ben sevmiyorum. hatta homofobik bir insanım. ama hiç kimseye eşcinsel olduğu için hakaret yapmadım. sevmemek ayrı saldırmak ayrı şeyler. burada bölücülük ve iç çatışmaya yöneltme var. allahtan bu halk artık bu tarz şeylere gelmiyor. iç çatışma çıkarsa bunun vebalini hiç bir çomar ödeyemez!

akp yanlısı olarak gördüğüm ahmet hakan bile yazısında yazmış.

http://www.hurriyet.com.t...otestosu-oldu-mu-41144758
    ... aklimakomikbisigeldi
  8. 7.
    bilmem kaç milyon kere ezan okundu kimse bir şey yapmadı nedense gene seçim öncesi bu böyle bir gündem çıktı. ezanı değilde ezanı riyakarca kullanan din tacirleri yuhalanmadıkça bu ülke düzelmez.
    1 ... senrey26
  9. 8.
    Bu anketler var ya...
    Anketlerde sonuç kadar düşük çıkmasa ezan din gibi bunlar hiç dert olmayacak.
    ... thebiggraywolf
  10. 9.
    lan oğlum video kaydı var video. basbaya ıslıklıyorlar.

kör müsünüz?
    2 -2 ... mavi gozlu kizlari severim