1. 1.
  taksiciler ibb'den "yüz kızartıcı davranışlarda şoföre ve araç sahibine ceza verilmesini sağlayan ve haksız kazanç" maddelerinin kaldırılması için dava açmış.

  taksicilerin ibb den kaldırmasını istediği madde
  3 ... chance boudreaux
 2. 2.
  enteresan bir taleptir. yani adam diyor ki mesela müşteri türk ama hayatında ilk defa istanbula gelmiş. veya turist olarak yurt dışından gelmiş. o taksimetre disko topu gibi dönerse ses etmeyin. veya atıyorum müşteri sultanahmetten galata kulesine götürülecek şöyle sahilden dolanıp bir yedikule turu yaptırıp 5 km lik yolu 25 kilometreye çıkartalım siz de elleşmeyin diyorlar.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Adamlara bak pervasızca biz kafamıza göre soyalım diyor.

  (bkz: orospu çocuğu taksici)
  4 ... karton toplayan cocuk
 4. 4.
  1 yahudi lobisi
  2 taksici lobisi
  3 ermeni lobisi.
  ... ruyasindaruyagoren
 5. 5.
  bırak diyo yerli turist ne varsa dolandıralım, evimize haram para götürelim. bu taksicilerin yemin ediyorum yatacak yeri yok.
  3 ... dertler derya olmus
 6. 6.
  Devletin dini adalettiri anlamayan, ısrarla anlamak istemeyen bir toplumda normal olan taleptir. Gücü yeten, canı isteyen istediği gibi saplar böyle toplumlara. Taksiciler baktı ki bu halk gözünün önündeki yolsuzluklara ses etmiyor. Etmeyecekte. Bizim neyimiz eksik demişlerdir. Poşete 25 kuruş hariç. O 25 kuruş kırmızı çizgimişmiş meğer. Şansını denemişler, yerse diyerek. Yeriz, yeriz. Belki bunu değil ancak daha çok şeyler yeriz.
  ... huzursuz adam