bugün

türkiye'de taksici dediğin adam normalde hiç bir bok yapamayan, suçun kıyısından dönmüş adamlar. yani adamlar taksici olmasa suçlu olacak, öyle tipler direksiyon sallıyor.

bu yüzden çok kaba, saygısız ve üç kağıtçı tipler oluyorlar. ve artık insanların kendilerine tahammülü kalmadı.

uber'e rağbet geçen yıl yüzde 400 artmış. düşün ne kadar bıktırmışlar insanları.
Uberden şikayet etmek yerine hizmet kalitesini arttırmayı denemeliler. Bende taksiciyim ama normal zamanda scotty ya da uber kullanıyorum. Çünkü hem daha uygun fiyat hem daha yüksek kalite.

Ulan bir arabanın günlük yevmiyesi 200 lira. 100 lira yakıt ve yıkama 20-30 lira da yemek ve sigara(içenler için) arabanın marşına bastığın anda 300-350 lira ekside başlıyosun pezevenk. Müşteri beğenme yolcuyla kavga et milleti dolandır sonra ağla! Taksicilerin %85 i böyledir malesef. Kendi mesleğime başlayana kadar kendi standartlarımda yapmaya devam ediyorum o ayrı.
müstehaktır daha da beter olsunlardır. müşteri beğenmeyen lavuklaradır sözüm.
arttıkça uber'e olan rağbeti artıran isyan.

taksiye binen kadınları "beni niye bu yola sohtun" diye azarlayan, ölsen kısa mesafe almayan, yolu uzatan, sormadan sigara yakan, arabada çoluk çocuk olmasına rağmen trafiğe küfreden tiplere az bile.

eğitmeden sadece araba kullanmayı bilen ayıları hizmet sektörüne doldurursanız elbette o sektör çöker.

go uber!
güncel Önemli Başlıklar