1. 1.
  Müşteriler, taksi şoförüne; kurallara uyma, nezaket, yolcu ve yol güvenliği gibi birçok konuda puan verecekmiş.

  Bu puan, sistem üzerinden görülecekmiş. Notunu yükseltmek isteyen şoförler arasında rekabet başlayacakmış.

  istanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, pandeminin halen işlerini etkilemeye devam ettiğini, sektördeki iş kaybının yüzde 60 seviyesinde olduğunu kaydetmiş. Eylül gibi pandeminin etkisinin daha da azalacağını öngördüklerini belirten Aksu "Bu süreçte Özel Tüketim Vergisi teşviki sektörümüz için tekrar gelirse 270 milyon liralık araç alımı yapıp araç parkını yenileyerek sezonu açmak istiyoruz. ÖTV teşviki ile sektör her sene üç bin araç yenilenir. Doğrudan 250 bin kişi buradan ekmek yiyor. Her gün 800 bin taşıma yapıyoruz. Bu gerçekler ışığında araçlarımızı da yenileyerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek istiyoruz" demiş.

  Sektörün daha da keyifli hale gelmesi için bir mobil uygulama üzerinde çalıştıkları bilgisini veren Aksu "Ödüllendirme sistemini getirerek müşterilerimize daha da kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu çalışmamız bittiğinde müjdeyi vermiş olacağız. Sektörde iyi örnekleri çoğaltarak müşterilerimizi daha memnun ve mutlu etmek istiyoruz" açıklamasında bulunmuş.

  https://twitter.com/vaziy.../1290552457488150528?s=19
  1 ... zalahani
 2. 2.
  dayaktan kurtulabilirsen puan verme aşamasına geçebiliyorsun yolcu olarak.
  1 ... masklavi
 3. 3.
  black mirror izlemenin faydaları ama millet bu sistemin açıklarından yararlanabilir mesela 5 vermesi gerekirken sırf piçlik olsun diye 1 puan verebilir yada taksici mahalle eşrafına ''gardaş uygulamadan bi beş puan versene la" diyebilir.
  ... bruce dickinson is back