1. 1.
    aşırı derecede duygusal bir haber.

taksiciler eve ekmek götüremiyor
    http://t24.com.tr/haber/t...fke-patlamak-uzere,560578
    1 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    beter olsunlar.
    taksiciler eve ekmek götüremiyor
    13 ... tengir budun
  3. 3.
    haftanın 3-4 günü takside çalışan ara eleman olarak söylüyorum 50 lirayı 50 dolar olarak isterse turistten, orası yakın diye yolda bırakırsa yolcuyu ya da magandalık yapıp hem taşıdığı cana hem mesleğine kötülük yaparsa kazanamamaya mahkumlar. insanlar kaliteli hizmet hak ediyor kazanamamaları tamamen kendi eksiklikleri. sabıkası olup bir baltaya sap olamayanlar taksicilik yapıyor güven vermiyor haliyle. işini hakkıyla yapanlar yok mu? tabiki var ama fark edilemeyecek kadar az.
    5 ... dj battaniye
  4. 4.
    Zaten bi taksiciler bi minibüsçüler hep mağdur amk kekoları.
    Kürt değil mi hepsi aynı
    9 -2 ... hakan yavas
  5. 5.
    çok büyük, efsane, müthiş, devasa bir sorundur. insanlık ayıbıdır. derhal saniye dahi kaybetmeden çözüme kavuşturulmalıdır.
    ... kivilive
  6. 6.
    Pardon, ekmek yakın mesafe diye götüremiyorlarmış ben de şey sandım bi an.
    4 ... hakan yavas
  7. 7.
    Ne ekersen onu biçersin. Müşterileri insan yerine koymazsanız böyle olur.
    ... bos bira sisesi
  8. 8.
    Acımam.
    ... tarihcix
  9. 9.
    Evi kısa mesafedir,hava yağışlıdır,evinde bomba patlamamıştır. Yoksa götürürler yani. Benim anlamadığım ötvsiz taksi alma uğruna maaile iktidara oy atıp da sorunların çözümü için chp ye gitmek nasıl bir riyadır.chp daha kendi sorununu çözüp içindeki terörist sevicileri temizleyememiş kelin ilacı olsa başına sürer.
    2 ... cincinnatus
  10. 10.
    dünyanın en pahalı benzinini kullandıgımız halde "ehonomi coğeyi. bendavarım." diye diye milleti taksiye binemeyecek hale getirirken düşüneceklerdi.

indi bindi bile 10 tl artık. pek cok insan misal 2 kmye 10 lira verene kadar yürürüm diyor doğal olarak.

müşteri azaldı. taksi sayıları da azaldı.

taksi tutmak zorunda kalan yürüyecek hali olmayan hasta ve yaşlı insanlara üzülüyorum sadece.
    2 ... strawberry blonde