1. 1.
    artık el atılması gereken konu.
    taksici terörü

acımak yok bunlara.
    6 ... jimmy tudeski
  2. 2.
    Bu orospu evlatları bildiğin terörist. Ya silah taşır ya bıçak taşır. Hatta silahı da taşıyamazlar amk 2 kere denk geldim biri belinden düşürdü diğeri bagaja koyarken düşürdü. Neyse sonuç olarak herşeyi özelleştiren devlet taksileri yasaklayıp piyasayı ubere bırakması gerekir. Vergi karşılığında tabi. Bu siktimin taksicileri önümde ölse ambulansı da aramam su da vermem.
    6 -1 ... ulkucuwolf
  3. 3.
    Taksicilerin çoğu uyuşturucu bağımlısı ve sabıkalı kişiler o yüzden normal. Kimsenin güvenip işe almadığı adamlara insanlar canını emanet ediyor.
    1 ... shizi
  4. 4.
    taksici terörü
    1 ... jimmy tudeski
  5. 5.
    köyde yaşamak ne güzel yahu ne taksi ne de uber görüyorum. *
    3 ... bedreddin
  6. 6.
    şu son günlerdeki davranışlarından sonra insanların bineceği varsa da binmez. adam gibi işinizi yapsaydınız, milletin parasına göz dikip yol bilmeyeni dolandırmasaydınız uberle muberle uğraşmazdınız. hem suçlu hem güçlüler. uber vergiye tabi olsun, şu taksiciler de hayatımızdan tamamen çıksın. işini hakkıyla yapanı tenzih ediyorum.
    2 ... yuzbasiburkay
  7. 7.
    başkanları da tehdit ediyor. Bunların alatı trafik teröristi. ne yayalara saygıları var ne de trafikteki diğer araçlara. sorsan sanki yol babasının yolu.
    sonuna kadar uber.

https://www.59saniye.com/...yakip-yikmak-istemiyoruz/
    ... altan518
  8. 8.
    Istanbulda bir akrabamizin düğününden dönerken ev sahibi bizi yanlış düğün otobüsüne bindirmişti.(gerizekalı,öküz)Gece olmasindan dolayı diger düğün sahibi bizi bir taksi durağina bırakıp dügün evine göndermek istedi.taksi durağına gelince biz arabadan inmeden adam asaga inip durumumuzu söyledi.ben annem ve teyzem.hemen arkadan 5 taksici bir taksiye bindi niyetini anlayin.Adamcaģiz kufrederek arabaya geri bindi ve bizi dügün evine kendi birakti.O an cok korkmus olmamayı dilerdim.Taksi durağinin adini almayı isterdim.O duraģi gunduz ziyaret etmek isterdim polisle ama ah iste gecmis gün.
    1 ... mrltln
  9. 9.
    bu şerefsizlere para kazandırmaktansa ikitelli’den beşiktaş’a yürürüm.
    3 ... ozzy osbourne
  10. 10.
    Çok da genelleme yapmamak lazım, azınlık da olsa içlerinde çok düzgün insanlar var. "Kurunun arasında yaş da yanar" atasözümüz çok kötü bir söz. Yazıktır, günahtır.
    ... varuna