bugün

dedelerimizin ve ya babaannemizin * baş ucuna koydukları ve içine yatmadan önce geceleri takma dişlerini koydukları bardakta ki suyu, çok susadığımız bir an o amaçla kullanılan bir bardak olduğunu bilmeden, suyu içme olayı.
(bkz: takma disleri bardaga koymak)tan daha vahim olabilecek tek durum.
tek amacın su icmek oldugu ve suyun icindeki bakterilerin dusunulmeden goz ardı edilmesi sonucunda susuzluk ihtiyacının giderildigi farklı bir yontemdir.
(bkz: afiyet olsun)
(bkz: şifadır şifa)
çocukcağız gider mutfaktan tezgahın üzerindeki bardağı alır içi su doludur.öyle susamıştır ki hemen kafaya diker suyu.babaannesi görür ve;
-oğlum ne yaotın sen?
-efendim babaanne
-oğlum dişimin suyunu içtin.
-neeeeeeeeeeee?
çocuk koşar adım tualete koşar.varı gerisini tahmin edin...
(bkz: camasir suyunu su zannedip icmek)den daha az zararlı olan unutkanlık eylemi.
kusmak isteyenlerin yapabileceği basit bir iştir.
3 aşamada gerçekleşir:
1.mutfağa gidilir
2.su içilir
3.an geçmeden mide lavaboya boşaltılır.
(bkz: miğdenizi bozabilecek başlıklar)
(bkz: tartar suyu)
her ne kadar sebil ya da insanlar arasinda - hehe zemzem bu gibisinden espirili birsey gibi gorulsede tanim girerken bile insanin midesini bulandirabilen igrenc bir eylem. (bkz: dusmanimin basina vermesin).
bünyeye pek faydalı olmayan bir eylemdir.
tuvalet fırçası konulan kaptaki suyu yanlışlıkla içmek kadar olası eylemdir.
1 aydır evimizdeki en popüler konudur. izmir'den ziyarete gelen babaannem ilaçlarını içmek için bir bardak su ister. ve işte o an annem olacak kindar şahsiyet 25 yıl öncesinin intikamını alacak bir girişimde bulunur. her gece takma dişlerini beklettiği bardağa istenen suyu doldurup, olağanca gülümsemesiyle kayınvalidesine uzatır. korkunç gerçeği bilen kimse bu duruma mani olamadı. korkuyorum sözlük, evimiz çok tehlikeli olmaya başladı.
Üstelik eniştenin diş kabından su içmek.

Allahtan suyu kendi ellerimle koydum öğk kustum.

Dipnot: yaşadım.
ereksiyon problemine çözüm olduğu için yapılan hareket.