bugün

hep takip etceniz mi? yoksa geçici bir heves mi?
oğlum bak git.
duruşunu sol frame değil, kendin belirlemelisin.
Sözlükteki en iyi yazarı takip ediyosunuz.

Değerini bilin...
bi kaç güne benden farkınız kalmayacak, bu yüzden bu dahil her söylediğimi siklemeyin. adam yerine koymayın beni. zaten sistem otomatik atadı sizi bana. neyse. yürüyün gari.
5-10 entry sonra herkes yazar oluyor, bu sebeple saçma bulduğum sözlerdir.
çaylaklıktan kurtulacağım diye çırpınmayın, çırpındıkça batarsınız.
geberin.

bilmem ölün istedim.
üst nesillere üst nesil oldukları için saygı falan duymayın gerizekalı mısınız lan siz. yaşça sizden küçük bir sürü kişi var sizden önce buraya kayıt yaptıran, liseye mi geliyorsunuz aq. saygı duyacaksanız yazarın kendisine, saygı duymanız gerektiğini düşündüğünüz için saygı duyun.
neden ben? yok lan şaka.

hoş geldiniz denir. evet.
sağ alt köşede birinin mesaj attığını sanıyorum fakat dönüyorum bi bakıyorum sikko nicke sahip bir çaylak sizi takip ediyor yazıyor. ifrit oluyorum.
Hoşgelmişler her türlü konuda bana yazabilirler yardımcı olabildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalısırım.
Dediğimi yapın yaptığımı yapmayın.
Napcaz biz onları gezdirecek miyiz Sözlüğü Hayır ben öyle bir görev verilmiş gibi hissediyorum çünkü. Ellerinden tutup öğretelim mi Sözlüğü he ne diyorsun zall ?
Halihazirda 12 .. Oyle duruyorlar.. Kim bunlar yahu..
beni takip etmek, mutlaka vücudumu takip etmek değildir. benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır. beni takip etmek entrylerimi, fikirlerimi, düşüncelerimi takip etmektir.
güncel Önemli Başlıklar