1. 1.
    Şüphesiz ki insanın içini acıtan bir durumdur. Mesela bazen ben de entrylerimde meme, pipi, bok, vidanjör gibi pis pis şeyler yazmak, onları betimlemek, trollük yapmak istiyorum ama utanıyorum. çünkü tutup da birileri bana " aa, sen normal şeyler yazıyordun, hayvan herif, seni takip ettiğim güne lanet olsun, çocuklarım da okuyordu seni zırto" gibi meşajlar atabilir ve ben de çok üzülebilirim. hayat çok zor. temiz temiz delirin. pipi.
    18 -2 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  2. 2.
    kendin olamadıktan sonra o takipçilerinin ne önemi var dedirten durumdur. çıkarın maskelerinizi içinizde troll ün serbest kalmasına izin verin.
    2 ... kan tutan kasap
  3. 3.
    Bende de olan durum. Bakıyorum tam hanımefendi bir insan veya bir beyefendi denilecek insanlar da takip ediyor. Oturup "dolgun memenin ontolojisine ilişkin dekonstrüksiyon" adında başlık açamıyorum. Sapıklığımız entelektüel olarak bile tezahür edemiyor.
    3 -1 ... lord marcus amoralist primses
  4. 4.
    O pis pis dediği şeylerin Hepsini de bu entry de çaktırmadan yazmış.
    Hevesi biraz sönmüştür.

Edit: daha sonraki entry sinde olayın mına koymuş
    Puuuuu utanmaz.
    2 ... hayta38
  5. 5.
    70 milyon bizi izliyor psikolojisi.
    3 -1 ... yasak merve
  6. 6.
    Takipcilerime saygım sonsuz, o başka.
    Ama Insan bazı şeyleri ne yaşına ne karekterine yakıştırıyor...
    12 -1 ... sari civciv
  7. 7.
    ben onların söyleyemediklerinin sesiyim; der, yoluma devam ederim.

ehe.
    4 ... insan olmaya ceyrek kala
  8. 8.
    Vidanjör aşırı pis Olmuş yalnız.
    4 ... serdarsl06
  9. 9.
    (bkz: i feel u bro)
    2 -1 ... moon tripper
  10. 10.
    Haklı bir serzeniş. Mesela benim 82 milyon takipcim olsa nerde ne konuşacağıma ne yapacağıma dikkat ederdim. Bu gün söylediğimi yarın inkar etmez pis pis şeyler yapmazdım. Velevki yaptım çeker giderdim sözlükten. Sözlük banamı kalıcak sonunda ölüm ve hesap var.
    13 ... kutsal cezmi