bugün

altıncı nesil çaylak.
ho$gelmi$ 6.nesil bir yazarimiz.
(#4533719), nazlikiz ve peniselinin fake olduğunu bir gün sonunda da olsa anlayabilmiş nesildaş yazar. hoş gelmiş.
yalnız, kimse bunlara asılmıyor ya da yalakalık yapmıyor. bu bir geleneksel eğlence türü. troller gelir, bir kaç akşam takılır ve sönerler. bu bir doğa yasasıdır. (bkz: morganize işler). biraz sabırlı ol ve anlamaya çalış. biz de insanız. günde 18 saat çalışıp 4 saat uyku uyuyoruz. acı bize.
(#4540262)
6. nesil olarak gelmiş hava atan yazar.

- * - söylediklerine katılmaktayım.
yeni yazar gibi değil, en azından ilk sözlük deneyimi olduğu sanmıyorum. "nesil arttıkça kalite düşüyor" önyargısını kırabilecek yazarlardan biri olarak hoşgelmiş.
daha önce yazdığı sözlük berbat olsa da, kendisi aramıza yeni katılan, kaliteli bir yazardır. sözlüğe çok şey katacağını düşünmekteyimdir.
hoşgelmiştir.
sözlükte kullandığı fotoğraf* yüzünden hacı hoca olduğu, üfürdüğü, muska falan yazdığı zannedilen sözlük yazarı. yok kardeşim öyle bir şey. 5 vakit içki içen adamım ben*. ayrıca şu finaller bitsede sözlüğe kendini tam olarak verebilse güzel olacak yazardır.

edit: bitti finaller ohh.
Aklı sıra millete akıl verdiğini sanan yazardır. Şunu bilmelidir ki kimsenin onun aklına ihtiyacı yoktur.
bir de şöyle bir entrysi var ki dillere destan,

(#4560114)

millet zaten sana soracaktı yazabilir miyiz diye. iyi ki varsın başımızda. yoksa, ne bok yerdik ?...
(#4570808) elbeteki islam huzuru entrymde geçen bu insanları da saracaktır. onlarda korkularının boş olduğunu, içlerindeki ruhsal açıklıklarının şeytan ın vesveseleri oldugunu göreceklerdir.
elektronik muzik dinleyen ,hoşlanan ve elektronik muzikle ilgili olarak sozlugumuzun açıgını kapatmaya inanmış yazar arkadasım, aç başlıgı arkandayım.*
(#4609790) ile türkiye'deki çok az sayıdaki "gözleri açık"tan biri olduğunu göstermiş yazardır. böyle yazmaya devam ederse düşmanlarının artacağı ise bir gerçektir. doğru söyleyeni pek sevmezler buralarda.*
karmasını bir gecede 55'ten -3'e düşürmüş adam. zerre umrunda değildir. seri oy verme yasaklanmasa demekki -200 falan olacağını düşünmektedir. görüşlerini açıklamaya tam gaz devam edecektir.
çok derin(!) bir adam. kendi derinliğinde boğulmaz inşallah. *
nickaltlarına yazdıgı entryleri, yediği ayarlardan sonra pek dikkat çekmemeye baslayınca silip tekrar en sonda görünmesini sağlayan yazar. zira bundan baska icraat yok. bilmem ne hazretlerinin emir kulu...
aslında sade bu başlıgın altına ' ahahahhaha' falan yazmak isterdim. formatın gözü kör olsun. yalan da olsa bir tanım istiyor. yaktın beni zall...

ahahhahahaha!
sevgilisinin vücut hatlarını sözlüğe giren kişinin kendisinden rahatsızlık duyacağı yazar. vücut hatlarını düşünüp otuzbir çekiyormuş.

helal olsun valla.
(#4666568)
maalesef açıklama yapma gereği duymuş yazar. bahsi geçen başlıktaki* entrysini yanlışlıkla silmiş, hatasını anlayıp tekrar canlandırdığında aynı yere değil sayfanın en sonuna düştüğünü görmüş, bunun yanlış anlaşılacağını düşünerek entryisini toptan silmiş yazar. bütün bunlar 30 saniye içersinde olmuştur. fakat yediği ayarları kusmaya çalışan kişiler tarafından anında tepki gösterilmiştir. nick altına gelinerek dikkat çekmeye çalıştığı, bunu bilerek yaptığı söylenmiştir.

nick altımı böyle gereksiz bir açıklama ile işgal etmek istemezdim. ama dikkat çekmek için bu kadar basit tekniklere başvuracak kadar aptal değilim. en basitinden bir intihar mektubu yazarım yani. dimi beybi?

hayır, ordaki entryi sildim ya hani. millette ayar yedi de anında gitti sildi sanacak. sildikten bir kaç saniye sonra yedim ayarı. silmemle ayarın alakası yok.

böyle de egomu tatmin ediyorum işte. sildiremezsiniz bana entrymi kolay kolay*.

edit: bu konuyla ilgili nick altına başka bir şey yazmayacaktır.

edit: bahsi geçen başlıktaki entryler tini mini yazarın istediği üzerine moderatör tarafından silinmiştir. evet, nickaltımızdaki yazıları moderatöre söyleyince siliyorlar demekki.
dikkat çekmek için mektup vs yazmasına hiç mi hiç gerek olmayan yazar. ona buna saldırsa yeter nickaltından... üstüne bir de kızmış yahu! daha ne olsun. iki nickaltı yazana msn i bedava.

ohaaa! foyasını ortayaa çıkarmışııızzz!!

işimiz ve de gücümüz foya cıkarmak, nickaltı yazmak, bok atmak zaten...
yes beybi!

edit: canı sıkıldıkca edit yapıyor bu yahu. baska bir şey yap bre gereksiz!
(#4704909) numaralı entrysinden sonra düşüncelerine hayran kaldığım sevimli. çok kötüyüm lan ühü, para gönder yarimin yanına varayım takino, taşağını yiyim tankino.
der meister'in taşağını yiyeyim takino diyerek asıldığı yazardır. bir diğer ihtimal der meister'i bir temiz ........ yazardır işte. ....... bölümü hayal gücünüze bırakıyorum.
kamboçyalı yazardır. ben de kendimi öyle hissediyorum lan.

insanların ölümüne gülmeye devam ederse ölüsüne bir tas su bile döken olmayacak yazar. biraz insanlık diliyorum kendisine.
(#5083777)
(#5087589)

duydum ki sağda solda artizleniyormuş. keşke onca meydan okuduktan sonra yenildiklerini de yazsa garibim..*
tanım : rs ne la'nın öcünü çatır çatır aldığım brute..*
aha bu da reklamım; http://yurmara.mybrute.com
mybrute' de 111 pupil ve level 6 ile hızla ilerleyen cengaver gibi karaktere sahip yazar*. başlangıç için iyi bir usta isteyenler benim karakterden başlayabilirler oyuna *.

abi o değil de, ayıyla gelmeyin ya*
http://takino-parmino.mybrute.com

edit: level 9. 180 pupil.

edit: level 13 falan oldu bıraktım oynamayı. aylardır dokunmuyorum.
an itibariyle omeglede karşılaştığım sözlük yazarı.