bugün

o anda adeta tüm takımdan ayrılıp adeta tek başına inceleme konusu haline gelen insan.ne kadar soğukkanlı olursa olsun "aha şimdi sıçtık" bakışı görülür hepsinde.otoriter bir teknik direktör ise "soyunma odasina gidince alayiniza hesap soracam" bakisi,baskan veya taraftar baskisi altindaysa "baskan agzima sicacak ne yapacam lan simdi ben" bakisi,maca cok ümitli hazirlanilmissa ve bu hic beklenmedik bir golse "vay anasini nasil girdi lan o top vay a.k" bakisi olusuverir yüzünde.bu tepkiler genellikle sok olunmus bir vaziyette ayakta heykel gibi durularak yapilir.golden sonra kameranın ısrarla ve uzunca teknik direktörün yüzünü göstermesi ince bir detaydır.tabi tüm bu durumları *ikip atan istisna bir hoca vardır. (bkz: yılmaz vural)
(bkz: jean tigana) *
(bkz: eric gerets) *
Maçı canlı veren bir kanal varsa içinden, yoksa dışından sövüp sayan; bununla yetinmeyip soyunma odasında futbolculara akla hayale gelmeyecek küfürler eden; lakin başkanın karşısında da aynı duruma düşen şahıstır. Şanssızdır..
kuponu yatmıştır.
akşam karısına çakıp sabah duş almayıp maça cenabet çıkan teknik direktördür. oyunculara soyunma odasında krampon atması da muhtemeldir. beckam misali.