bugün

ergenlik çağında olduğundan devamlı bir asabiyet, bir isyan içinde olan liseli bünyenin, okul süresi boyunca babadan gelen baskılara dayanamayıp getirdiği güzel karnenin akabinde babasından bir nevi intikam almasıdır. terbiye yönünden kesinlikle tasvip etmiyoruz tabiki ama diğer yandan hırslı olması güzel bir şey.
altı zayıfın yanında iki geçer not alabilmiş tuncay şanlı'nın bile sus işareti yapacak yüzü kendinde bulduğu düşünülecek olursa helal olsun denilecek liselidir.
en asil duyguların insanıdır... önce kafasına kravatını rambo misali bağlar ; ardından tekmeleyerek kapıyı açar... eğer kız ise baba ben hemşire olmak istiyorum anlamına da gelebilir bu hareket...
gol atıp yönetime sus işareti yapmaya benzer. sonucta para babada,izinler babada sonrasından pişman olunucak hareketlere bunuda ekliyorum masturbasyondan sonra. (bkz: babaya sus çekmek) ** *
okuyom ben yaa diyen gençten başkası değildir.
- aslan oğlum benim. sana yeni...
- şiiiişşt!
- laptop alıcam diyecektim.
- hadi ya, süper!
- sittir lan!
tuncay şanlı'yı örnek alan liselidir.
akabinde anneye ve kardeşe üçlü çektirmesi muhtemel liselidir.
(bkz: yaran başlıklar)
bir elinde karne, diğer eliylede sus işareti yaparak, gerilip halıda dizlerinin üstüne kayarsa hareketi layıkıyla yapmış olacak çocuktur.
(bkz: sen sus takdirim konuşsun baba)
adamdır.
dayak yer.
okul birincisi olduğunda da timsah yürüyüşü yapması beklenendir. sakıncalıdır kendisi.
diğer odada, ilkokula giden kardeş, sınıf birincisi olduğunu söyleyene dek yerde timsah yürüyüşü yapar.

sonra bi anons gelir:

(bkz: 2 2 mi)
semih şentürk' ün küçüklüğüdür.
Elinde sigarayla yakalandığı halde inkar edendir.
''ben sana takdir alamazsın demedim, adam olamazsın dedim.'' cümlesi son işittiği şey olur.