bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hey sana diyorum fenerbahçeli, galatasaraylı, beşiktaşlı ya da amed sporlu. sizin asıl ihtiyacınız gerçek bir erkek ve bu sözlükte en gerçek adam benim. asit yağmurlarının altında yaptıracağım bir eylem bu. ya da tanım vermek gerekirse; hakedene hakettiği gibi davranmanın soylu hali.

  dudaklarınıza spermlerimi sürerek nemlendireceğim o dudaklarınızı, doğal silikon etkisiyle kalınlaşacak dudaklarınız, tam olarak özünüze "vurdurmaya meyilli" eşcinselliğinden oğlanlığa dönerken elinizde hissedeceksiniz gerçek topları ve damarlı bir coşkun kavurma kalınlığındaki kamışımı. sizin bundan sonraki "rüya takımınız" bunlar olacak. minyatür kale maç yapacak bu takım bağırsaklarınızda...iki kanat oyuncusu ve bir forvet. sizin asıl istediğiniz sevdiğiniz takım aslında bu. gücü yerinde ve straigth bir erkek asla futbolla ilgilenmez, bırak takım tutmayı futbolla ilgili herhangi bir konu açılsa sinirlenir, yanında futbol muhabbeti yapanları tokatlar.

  heyy sen, tuttuğu takımın formasıyla gururla dolaşan ezik, ya da sen derbide benim takımım yendi diye sevinen ibiş, ya da üzülen yavru ceylan...size sesleniyorum bundan sonra absolute zero yazan formalarla gezeceksiniz caddelerde. herkes sizin aslında ne olduğunuzu bilecek... ya da adam olacaksınız. bu işin ortası yok.

  takımım her daim hazır. tutacaksanız bunu tutun.

  freeze you later
  1 -3 ... absolute zero
 2. 2.
  (bkz: sen ne anlatıyorsun amk)
  4 ... cok uzaklarda kalan mutluluk
 3. 3.
  özellikle fenerbahçelilerin katılımını beklediğim aktivite.
  2 ... absolute zero