bugün

zamanı boşa geçirten çabadır.

bilemiyorum çok sık düşünüyorum da bulamıyorum ahali. şimdi kendimden biliyorum en başından.
kanka ben şeftaliyi çok severim diye markete gittiğinde şeftali suyu alıyorsa bu onun yüceliğini gösterir ama bilmez ki ben şeftali suyundan nefret ederim mesela. haliyle bu ve benzeri yollar için bi şeyler-çareler falan bulunmalı.
bi şeyler yapmalı yani. hayat böyle geçmez ki. manyağın evine gidiyorum her odaya ayrı terlikle giriyorum mesela. neden, ne gerek var mesela değil mi ama yok öyle işte.

işte bunun için bazı teknikler bulunmalı. ama zekice olmalı. o hala kendi takıntısını devam ettirdiğini de düşünmeli.

aklıma çivi çiviyi söker diye güzide atasözümüz geliyor böyle durumlarda. ne kadar işe yarıyor ben de tam olarak bilemiyorum da, insanı değiştirmek ne kadar doğru onu da bilemiyorum da; takıntılı insan zor be ahali...
size ulaşabileceği tüm yolları kapatmaktır.
Biraz sancılı bir süredir. Yakın arkadaşınız ise bu kişi cep telefonunuzdan tam 10 defa arar ve ısrarla açmazsınız, ardından ev telefonundan en az 10 kere arar yine açmazsınız en sonunda ablanızı, annenizi aramaya kadar götürür karşıdaki. Artık o kadar sabrınız varsa onlara da cevap vermezsiniz sonra da valla görmedim beni mi aradın diye gıcıg bir yanıt yöneltirseniz emin olun yanınıza bile yaklaşmaz bir daha. *
tek kelimelik cevaplar bazen işe yaramaktadır.
hmmm
evet
evet
evet
takıntılıysan zaten kurtulamazsın adamım.
güncel Önemli Başlıklar