bugün

1. Bir işte veya bir yerde kullanılan eşya ve aletlerin tamamı, ekipman.
2. Meslek, davranış, durum vb. yönlerden birbirine uyan kimselerin oluşturduğu topluluk.
3. Görev bakımından birbirini tamamlayan kimselerin topluluğu, grup, ekip, trup.
4. Birbirini tamamlayan şeylerin tümü.
5. Sigara ağızlığı.
6. Aşağılayıcı ve küçümseyici anlamda topluluk.
7. Benzer, gibi.
8. (Askerlik) Bölüğü oluşturan birliklerden her biri.
9. (Biyoloji) Canlıların bölümlendirilmesinde familya ile sınıf arasında yer alan, yakın benzerlikler gösteren organizmaların oluşturduğu birlik.
10. (Sinema, TV) Bir filmin çevriminde görüntüleri alma, aydınlatma, ses alma gibi belli başlı çalışmaları yapmak için gerekli en küçük teknikçiler topluluğu.
11. (Spor) Bir oyunda sahaya çıkan belli kuruluşlara bağlı oyuncular topluluğundan her biri.
12. (Spor) Birlikte oynayan, kazanmak için birlikte çalışan sporcu topluluğu.

kaynak: (bkz: tdk)
ortak hedefleri başarmak için bareber çalışan, birbirlerine bağımlı ve yüksek kaliteli sonuçlar üreten enerjik bir insan topluluğudur.
kısaca tk
sınıfları, can sıkıcı olan şeydir.

Taceddin (23:09):
olm project lazı geçince tüm sonuçlar neden it ile ilgili dönüyor ya
Taceddin (23:09):
sıçıcam
Taceddin (23:10):
leading project teams...
building project teams..
hepsi var anasını satayım ama ne olduğunu bilen yok olm bunun ben diim sana bu kanıya vardım artık
thor (23:11):
abi
proje yönetimi öyle bişey çünkü
proje takımı yerine
thor (23:11):
geçici takım diye arat
Taceddin (23:12):
insanlar gelip geçici, takım kalıcı' "insanlar gelip geçicidir. Önemli olan milli formadır...........
Taceddin (23:12):
google gözünü s**** senin
thor
huaehauehae
bir takım ancak en zayıf oyuncusu kadar güçlüdür.
takım, insanın birlik olduğunu hatırlatan, ciddi derecede beraberlik duygusunu tavan yaptıran insanı olgunlaştıran bir şeydir. takım anıları unutulmazdır. maçlar, şehirler arası gezip okulu temsil etmek gerçekten gurur vericidir. sırtındaki formayı haftanın minimum beş günü giymektir *. bir süre sonra oynadığınız oyun hayatınız, takım arkadaşlarınız aileniz olur. üstünden ne kadar zaman geçse de muhabbetler, yapılan şeyler, gidilen yerler unutulmaz. takımdayken maçlara gittiğimde grupça en çok dinlediğimiz şarkıya kadar hatırlıyorum. valla ne yalan söyliyim çok fazla özledim o günleri. ama tekrar yaşamak istemem. hep taze kalacağına inandığım bu takım günlerinin o güzellikle, bozulmadan kalmasını isterim çünkü.

bir takım ancak en zayıf oyuncusu kadar güçlüdür. der çok sevgili bir yazar, dediğim gibi birlik ve beraberliktir bu. o takımın en güçlü oyuncusuna değil en zayıfına bakılarak niteliği anlaşılır. çünkü bireysellik, ön planda olmak gibi bir şey yoktur. adı üstünde "takım" dır bu.
pipi ve testislerin bütünene verilen ad.

+takımlarım çok ağrıyor.
Bir grubu temsil eder.
görsel
Asgari üç kişilik...
dördüncül ana takson basamağı.

(bkz: primatlar)