1. 1.
    Dün bir muhabbet oldu. muhabbet bayağı gelişi güzel bildiğin bu muhabbete geldi. Dediler ki hey abbas lanet beyaz kıçına su değdiriyor musun? Ben de hey adamım annanen yokken evet. Ve hep birlikte ehhühüheh dedik. Bizim bir arkadaş dedi ki esmer koca götünü sadece kuru peçeteyle siliyor dedi ve bu adam tam 23 yaşında. Hey ahpab o lanet kıçı neden esmer sanıyorsun ince sıva çekiyor her defasında dedim. Ahehehahh dedik bu sefer. Neyse o esmer kıç taharet musluğunu bilmiyormuş ve o gerçekten o işe mi yarıyordu? Diyormuş. Sonra eve bi kız gelmiş ve demişki hey biz bulgarız bizde taharet musluğu yok sıçınca duşa gireriz biz demiş. Hey lanet avrupalıyız diye de eklemiş ve bizim esmer kıç demiş ki ben daha avrupalıyım çünkü duşa da girmiyorum. Ehhühüheh demişler. Ve böylelikle bu esmer kıçın 23 yaşında taharet musluğunun keşif amacından bihaber oldğunu da öğrendik.
    1 -2 ... abbas dikbasar
  2. 2.
    Hey yavrum hey götünün bokundan birde laf yetiştirirler..
    -1 ... do min joon
  3. 3.
    günde en az 2 3 defa gördüğün birşeyin 23 yaşına kadar ne işe yaradığını sorgulamamışsan ne diyeyim ki!

(bkz: kendi bokunda boğul)
    1 ... torunusamil
  4. 4.
    sözlük, bugün dünya taharet/abdest günü falan mı. sol cenup tekrardan yıkılıyor da..merak ettim. amma boktan bir sözlük günü, her yeri sıçmak sıvamak kaplamış.

moderatör yetiş, sözlükte lağım patlamış!
    ... radiolarian