bugün

her türlü insana tahammülüm vardır da şu kendini bilmez, gerçeği apaçık görmesine rağmen yıllardır doğruluğundan şüphe etmediği düşüncelerinin aslında bir yalandan ibaret olduğunu anlamamak için at gözlüklerini çıkarmamakta direnen, hiçbir şeyi sorgulamayan cahil cühela takımından tiksiniyorum arkadaş.
nefes alan insanlardır.
-bir zamanlar biri bizi gözetliyor da görüşme odasının kapısının kapalı olduğundan bir türlü emin olamayan saatte 10 kelime hızla konuşan gözlüklü sunucu. doğa mıydı adı? bilemedim. yıllar geçti unutamadım. yakalayıp bir dalamadım.

-otobüste leş gibi kokan insanlar.

-hiçbirşey söylemeden direk reçete yazmaya başlayan ve neyin var neyin yok söylemeyen doktorlar.

-kadıköyde "abi cd lazım mı?" diyerek koluna girip çekiştiren çocuk.

-en sağ şeritten yardırıp önüne kırarak sola dönmeye çalışan şoförler.

-günaydın deyince mal mal yüzüne bakan komşu.

-yeşil ışıkta da duran şoförler.(izmirde çoktur)

şeklinde örnekleri daha da çoğaltılabilecek insanlardır.
(bkz: her iş yerinde bulunan orospu çocuğu)
kötü insanlar tahammül edilemez.
cıvık insanlar!
metroda dikkat çekmek için sesli gülen ergenler.
Yazsam, okumaya üşeneceğiniz kadar çok olan insanlar benim için.
egoist olanları.
ırkçı insanlar. kendilerini üstün gören herkes tahammül edilemez.
sakızı ağzı açık ve de patlatarak çiğneyenler.
sigara ve para dilenen isteyen tipler.
uyarıldığı halde durmadan fiziksel şaka da bulunan insan.
Ne mal olduğunu bildiğinizi bildiği halde gereksiz samimiyet kurmaya çalışan, havadaki oksijeni tüketmekten başka bi boka yaramayan insanlardır. işleri güçleri yalandır.
çirkef olanlar. öyle sebepsizce sıçrarlar ki üstünüze, yaklaştığınıza bile lanet edersiniz.
memleketime laf atan insan.ulan memleketin kadar konuş desem ağzını açamıcak geliyo bir de laf yapıyo..
40 yıldır avrupa ya sıçmayı biz öğrettik diyen maldır. tamam bu büyük bir başarı ama hani yıllar geçmiş başarımız bir boktan öteye geçsin demi? bir gelişme kaydet amın evladı.
bi feleğin çemberinden geçmiş sonra kimseyi sevememiş tribinde takılanlar. Sonrasında birlikte oldukları bütün insanların hayatına sıçıp bi de kendilerini mağdur, tutunamayan ama cool tipler gibi gösteriyorlar ya ayar oluyorum. 
liseli ergen insanlar.
mhpliler, arabesk ve pop müzik dinleyen insanlar, müslümanlar, ataerkil yobaz erkekler ve erkek götü yalayan kadınlar, futbol sevenler... Kısacası bütün ülkeye tahammül edemiyorum.
yüksek mevkilerde bulunan karakter yoksunu insanlar.
- ayakkabılarının burnu uzun ibneler.
- karanlıkta bile güneş gözlüğü takan toplar.
- kafayı kazıtan kel nonoşlar.
- bağıra bağıra konuşan şerefsizler.
- yaşlanınca saçını boyatan şorolalar.
- yakışmasa da at kuyruğu yapan pislikler.
- karşıdan gelen kadına sikecek gibi bakan orospu çocukları.
- dümbük tipli taksi şöförleri.
- kaldırımın ortasından inek gibi yavaş yavaş yürüyen karılar.
- pazar arabasını bakmadan çekerek herkese çarptıran geri zekalı fallikler.
- saçını yakışmadığı halde tavuk götü modeli yaptıran artistler.
- esmer olup saçını kızıla boyatan godemişler .
Her zaman her konuda hakli cikmaya calisanlar ve hic bir zaman hatasini kabul etmeyenler.
kibirli, devamlı paradan konuşan insanlara tahammül edilmez. bunlar mutlaka bir ortama girdiklerinde muhabbeti bir şekilde paradan açıp devamlı karşısındakileri ezmeye çalışırlar.
Kadraja ve ya kalabalığa sokulmaya çalışan kilolu teyze.