bugün

yemekteyizin yerini tutamayacak olan yarışma.
gerçi bu yarışmada yemeklerden çok izdivaç konuşulacak,yemek işin bahanesi olacak.

not: muhtemel yemekteyiz kavgaları çıkacaktır benden söylemesi.
son derece zevksiz ve başarısız bir yemekteyiz klonu.
tanıtımlarında güzellik merkezine gidip manikür, pedikür yaptıran ve yarışmacılar tarafından ağda yaptırması da önerilen bir yarışmacıya sahip oldugunu ogrendigimiz yarisma.

edit: yarismacinin erkek oldugunu belirtmekte fayda var.

edit: yemekten kasık kılı falan da cikarip, reyting arttırmaya çalışmaları olası. ara sıra izleyip gülmekte fayda vardır.
yemekteyiz ve izdivaç gibi programlardan esinlenilerek yapılmış programdır.
Fox TV 'nin diğer kanallar yayına girmeden hızlı davranıp yayına sokarak onlara gol attığı aşk meşk yapımı. Yemekteyiz programının tekelini kıracağını tahmin ettiğim birinci çalışma.. Dış sesini hayranı olduğum radyo programcısının (bkz: latif koru) yaptığını farkedip, keyifle 'DiNLEDiĞiM' tv programı.
yurdum insanının ne yapacağını şaşırması sonucu hazırladığı yarışma.
eller gidiyor aya, biz bu illetler sonucu kaldık yaya. *
(bkz: selin özkök karacehennem)
yemekteyiz programının, flört versiyonu olan yarışma. izlemeyi düşünmedigimdir ayrıcana.
ahududulu dondurmayı yiyenin söylediği sözdür.
an itibariyle güldüren, fenalaştıran bir garip izdivaçımsı yemekteyizdir. bbg'yi de anımsatmıyor değil hani..
hele su an bir tip var ki be sözlük, kanal değiştme sebebi.. * *
Formatını duyunca ev halkı olarak gülmekten yere yattığımız fox tv de başlayan izdivaç-bbg-yemekteyiz 3 lüsünü birleştiren ve düşündükçe korkmaya başladığım program.
selin karacehennem hanımefendiyle sabahlar olmasın misali bir yarışmadır. psikolojik danışman ayağıyla bizi yemektedir. fox tv de yayımlanmaktadır. beş insan, bir ev ve aşk... üçü bir arada olan programda, yemek bahanesiyle iki erkek ve üç kadın mercimeği fırına vermektedir. erkek yarışmacılar kızları tavlamak adına konuşurlarken, selin karacehennem hanımefendi yorumlar yapar. bu yorumlar " bak bu kızı sevdim hahaha" veya " yanlış, yok böyle bir dünya" şeklindeki yorumlardır. gülme krizine girdiğim komik ötesi programdır.
bilindiği üzere uzun bir süredir fox tv ile flash tv arasında büyük bir yarış var.

hangi kanal daha boktan?

işte bu yarışma ile fox tv bu yarışta bir adım öne geçmiştir.

şimdi türk seyircileri olarak flash tv nin karşı atağını merak ve heyecan ile beklemekteyiz.
tadında aşk olan tek şey çikolatadır .
(bkz: çokomel)*
(bkz: yirim)
(bkz: dudak)
(bkz: tadında bok var)

ulan böyle boktan programlara bir de "aşk" kelimesini bulaştırmıyor musunuz?!
allah hepinizi...*
korkunç kötü bir programdır. yemekteyiz taklidi yapalım derken formata izdivaçta katıp yenilik yapmaya uğraşılmış ama tam fiyaskoya imza atılmıştır.
türk televizyonlarının yeni rezilliği.işin rezalet kısmını geçtim, bu memleketimizde bu taklitçilik işi kabak tadı vermeye başladı.mesela çocukluğumda bir gazete kuponla tabak takımı falan verirdi ertesi gün başka gazete aynı kampanyayı başlatırdı ya.ulan yeni şeyler üretin birbirinizi taklit etmek yerine, tamam rezalet şeyler üretiyorsunuzda bir gün işe yarayacak şeyler yapmaya başlarsınız.
beş para etmez yemekteyiz çakması. yemekteyiz formatını almışlar üstüne aşk meşk işlerini katmışlar. bu arada bu hafta serap denilen hatun o kadar güzel ki böyle aptalca bir programdan böyle bir hatun nasıl çıkar bilemiyorum. saçlar peruk ama olsun.
tadında aşk değil de biraz yemekteyiz biraz da bbg var.
an itibariyle serdar denen elemandan dünyanın en boktan şarkısını duyduğumuz programdır.
ilk göründe türk işi date plate mi bu; yeter ulan dedim, dün bir de baktım ki alakası yok. o danslar, o tavırlar.. ben kıllı severim, ben cazibeliyim bilmem ne.. herkes birbirine yavşamakta, kimin eli kimin götünde belli değil valla. ahçı bahçıvanı,bahcıvan söförü,söför uşagı sonra hepsi uşağı.
yaptığı yemekten eş seçme programı. aa o da tuz attı yemeğe ne kadar benziyoruz biz ruh eşi olmalıyız diye düşünerek eş seçilirmi len!*