bugün

son zamanlarda ifşa edilen taciz olaylarında sürekli dikkat ettiğim şey. abi tacize uğruyorsun madem neden hala iletişimi kopartmıyorsun engellemiyorsun ya da başka bir alternatif yoluna gitmiyor da daha konuşmayı sürdürüyorsun?

yani bunun bir kaç mantıklı açıklaması var, ya gelen yeni nesil kızlar gerçekten gerizekalı ses çıkartmıyorlar böyle şeylere.

ya hala prim peşinde koşanları var bunların.

ya da diğer ihtimal asalak feministler. bunun üzerinden duyar kasma çabasında olanlar.

bunun çözümü basittir. varsa bir taciz olay ekran görüntülerini alır engellersin sonra en yakın karakol ya da savcılığa giderek şikayette bulunursun. sorun çözülür.

bunu yapmayıp taciz olayıyla kadını aşağıladığı yetmiyormuş gibi bir de bunun üstünden prim yapan kızların ben seksist ve arzulandıklarını hayal etmekten hoşlandıklarını düşünüyorum.
yaşadığı ülkeyi fransa, almanya zanneden mal beyanıdır.

ekran görüntüsü alacak, karakola gidecek onlar da buyur bacım yardımcı olalım diyecek e mi?

onlar herifin numarasını alıp rezil etmek gibi sebeplerle konuşmayı sürdürüyorlar. bilgi alıp ifşa edecek.

başka türlü akıllanmıyor bu tacizci orospu çocukları.
özel mesajı ve telefon numarasını ifşa edince edenin de suç işlediği bir ülkede yaşıyoruz ama benim yaşadığım yeri fransaya almanyaya benzetmek ayrı bir şey işte. benim daha önce bir kaç kere uğraştığım benzer durum oldu en güzeli şikayetçi olmak. derhal ilgileniyorlar.
güncel Önemli Başlıklar