bugün

minibuste (otobüs gibi gözükmüyor) tacize uğrayıp vidyoya çeken kızla dalga geçip şerefsiz tacizciyi savunan amın oğlu piçlerdir. lan götüne koyduklarım bir kız böyle bir durum gerçek olmasa rezil olmak uğruna neden böyle bir vidyo çeksin lan mantığına sıçtıklarım?! hem o araçtakilere hem de internete rezil olmaya meraklı mı lan? hepiniz böyle durumlarda kızlar sesini çıkaramasın istiyorsunuz çünkü hepiniz hastalıklı ruha sahip sapık bünyelersiniz, siz de fırsat olsa önünüze gelene taciz de ederdiniz tecavüz de. ulan inşallah bir daha böyle bir durum olduğunda ben otobüste olurum da o tacizci orospu çocuğunun ağzını burnunu dökerim, ulan inşallah o kişi de şerefsiz tacizciyi savunan bir orospu sıçmığı olur!
tekmelerle hadım edilmesi gereken şerefsiz yaşam formlarıdır. ulan sinirden hala elim ayağım titriyor, gözüm döndü şerefsizim. olaya değil bu olayda adi pezeveng tacizcinin savunulmasına. ulan boğarım ulan! kızlar böyle durumlarla karşılaşmazsınız inşallah ancak karşılaşırsanız o haysiyetsizin hayalarına tüm gücünüzle tekme atın yarım saat kıvranır, alın size tüyo. ayrıca herkes böyle anası babası belli olmayan şerefsizler gibi değil merak etmeyin sizi savunuruz o piçi öldüresiye döveriz, mutlaka bağırın, sessiz kalmayın!
sapık beyinleri cinsellikten başka şeye çalışamayan yetersiz canlılardır. lan siz de artı vereceğinize entry girin de millet herkesin tacizciyi savunanlar gibi şerefsiz olmadığını bilsin. kızlarımız yalnız değil ulan!
orospu çocuğunun önde gidenidir. fakat bahsedilen konu şu video çekip beni taciz etti diyen kız ise ortada bi taciz olduğuna dair hiçbir delil yok. dayının sırtı kıza dönük ve aralarına mesafe var. hem bu işin erbabı olanlar bilir ki önden insan fortlanmaz, arkadan fortlanır *. gel gelelim o dayının yerinde ben olsaydım, bu video çekilmezdi ve muhtemelen de kız ineceği durakta inmeyerek, söğütlüçeşmeden beylikdüzüne kadar konumunu sabit tutarak ayakta dikilirdi.
Kayserili bir emekçinin bir piç ergene meze olmasını istemeyenlerdir. Orospu sensin sıçmık sana girsin dedirtmiştir farklı düşünene.
Abazalar tarafindan hakarete ugrayan onurlu insanlardir. Evet kizlar entry metni girilmelidir nickli yazara guvenebilir ve artik koynunda uyuyabilirsiniz. Zira o yilmaz namus bekcisi, yalancilarin savunucusu, fil gorunumlu kizlarin yakisikli prensidir. Tek kotu yani suratindaki at gozlukleri.
sözde tacize uğramış kıza oynayıp kız arkadaş listesini kabartmaya dayalı konudur . net evet .

prim vermeyin he deyin geçin .
herkesi kendi gibi abazan sanan pezevenglerdir. ulan benim kız arkadaşım var bunu ilgili bütün entrylerde belirtiyorum! son girdiği entryler tuşuna basarak bile bir iki başlıkta görebilirsin! kaldı ki yaklaşık 2 yıldır bu sözlükteyim kimseye yavşamadım, şurada bir kişi bile entry metni girilmelidir bana böyle böyle yavşadı diyemez! modlar girin bakın lan mesajlarıma kızlar ve erkeklere yazışım aynı değil mi lan? ifşa da edin hodri meydan! ulan ben hadi eyvallah diyip muhabbeti bitiririm, yanlış anşılmamak için girin bakın lan!
reklam kokan durumlardır bunlar .

insanın kendini teşhir etme dürtüsüne karşı koyamamasıdır bunlar .
güncel Önemli Başlıklar