1. .
  16 yaşındaki kızları taciz eden bir 70liğin serbest bırakıldığı ülkede yaşamaktır.

  güvenli değildir.
  2 ... aglaya ivanovna
 2. .
  aç kalıp ekmek çaldığı için hapis yatan adamla ülkeyi milyarlarca dolar dolandırıp pariste lüksler içinde yaşayan evlatların çıkdığı ülkede yaşamaktır. Tehlikelidir.
  1 ... hissizhissi14
 3. .
  aynı zamanda tecavüzcülerin de kol gezdiği bir ülkede yaşamaktır.
  ... aglaya ivanovna
 4. .
  tüm temiz adamları içeri atıp, sapık tecavüzcüyü serbest bırakırsak sorun ortadan kalkar mantığı.
  ... truvaefes2
 5. .
  her an herşeyin olabileceğini hissettiren duygudur.

  şu anda bu entrymi okurken dahi birisi evinize girip aklınıza gelen her pisliği yaptıktan sonra, herşey ortada olsa dahi soruşturma-sorgulama-yargılama-cezalandırma fazları o kadar ağır işler ki; yaşadığınız olaydan daha çok iğrenirsiniz hayattan. bugün bir tecavüz vakasının kaç hekim tarafından kaç kez muayene olduğunu, kaç kez nelerle anlatarak veya çizerek bir şekilde tekrar tekrar yaşadığını biliyor musunuz?

  açıkçası cezası olmayan, yeterli derecede gereken insanları cezalandırmayan bir yargı sistemimiz var. Henüz birşey yaşamadım ama profesyonel anlamda çok olay inceledim. insan sevdiklerini nasıl sakınacağından korkuyor işin en kötü yanı bu.
  1 ... mgpreacher
 6. .
  adaletin tecavüz mağduru olduğunu gösterir. buna tepkisiz kalan halk içinse diyecek bir şey kalmamıştır...
  ... thelma
 7. .
  Tamam bayrağımızı toprağımızı seviyoruz eyvallah bunda sıkıntı yok fakat o kadar orospu çocuğu var ki bu ülkede hani derler ya senin anana bacına yapsalar ? işte bu adamlar için çıkarılmış bir söz , bu adamı yaş odunla dövsen , elektriğe bağlasan az ve işi güzel yanı devletimiz diyor ki elle amk elle nasıl olsa serbest kalcan arlanmaz bu ülke.
  ... mahojohn