1. 1.
  Sosyal medyada erkekler tarafından dijital şiddet ve tacize maruz kalan kadınlar tarafından açılan hesap.

  https://twitter.com/tacizciarsivi
  http://www.cnnturk.com/tu...-tacizciler-ifsa-ediliyor

  (bkz: dijital şiddet)
  1 -4 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  gerçekten de bazıları abartı olsa da çoğu güzel iş. bazı şeyleri yapmak da insanların o kadar rahat olmaması lazım. erkekligimden utandırdı amk serefsizleri lan kafayı yemiş millet hakkaten. oku oku bitmiyor...
  1 ... derisik asit
 3. 3.
  tacizci veri tabanı

  ed: öncelikle hepsini kınıyorum . bunu paylaşma sebebim ise o veritabanına düşen heriflerin paralı veya yakısıklı versiyonlarına ordaki bik bik öten kezbanların verdiği tepkiyi görmenizdir. bu arada ekseriyetle sikimde değil.
  5 -1 ... mdhouse
 4. 4.
  günlük 500 e fakbadim olsana

  ahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhhaahahahahahahhahahahahahahhahahaahahahhahahahahahhhhhhhhhhhha
  ... at abinin killi gogsune
 5. 5.
  Nam-ı diğer kezoların ego tatmini veritabanı. Cristiano Ronaldo send me number yazsa tutup ispanya'ya gidecek tipler (bkz: cansu taşkın) gariban ahmet mehmet yazınca taciiiiz diye bağırıyor.

  Orada engel tuşu var, bas geç madem rahatsız etti. ifşa etmek bak bana kaç kişi yazıyor günde demektir. Tabii buldunuz size arka çıkan meriçleri, meydan boş at koşturun.
  6 ... yforyazar