bugün

Faşist ve ırkçı bir türktür. Darp gerekçesi ile dava açılması gerekir.
Helal olsun Yiğit Efem.
adAMDA TAM osmanlı deli birliğindenmiş gibi bir tip var. Of o nasıl bir tokattır yiğidim.

Acıyanlar, üzülenler olacaktır ama hiç gerek yok, bu "vatanını satan ibneler" başka türlü akıllanmazlar. Bunlara üzülürken o arkada konuşan kızın kendi kızınız olduğunu hayal edin. Daha düzgün düşüneceğinize eminim.
ister istemez aklıma tecavüz iftirasıyla öldürülen muhammed reşit geliyor. Adaletimi sağladın şimdi kel arkadaş. Arapların aq işin orası ayrı ama yargısız infaza hayır arkadaş.
allah böyle yiğitleri başımızdan eksik etmesin. oobeeey oobeeey nidaları olaya daha bir zevk katıyor.
Keşke boynunu kıraydı daha iyiydi.
Elemanın çenesi çıktı herhalde hahaha ya. Organları falan para eder mi acaba.
Hayvanlıktır. Karşıdakinin yaptığı da daha büyük hayvanlıktır. Ateşe ateşle karşılık ver demişler.
şerefsiz bir pisliktir.
Adam vurduktan sonra kameranın optiği odaklanamadı amk.
Alnı öpülesi yiğittir.
Bazıları Suriyeli itini öyle bir savunmuş ki, utanmasalar"o gariban din kardeşimizin cinsel açlığı vardır, gelsin anamızıda ...ksin"de diyecekler.... Bana bakın, o kadarcıkta utanmanız var dI mi lan?
bir kafayı atana bakıyorum bir de yiyene de ne bileyim yâni o heybetli kelleyi tadanın yerden kalkamaması lâzım yahu?!

kafa atan mı kof yoksa yiyen mi beton kafa bilemedim ama helâl olsun yine de kocaoğlan

dedirten gelişme.
adama cezasını kendi kestiği için laf edenlerin kızı kardeşi havuza girerken fotoğrafını çekseler polisi arayıp köşede bekleyecekler galiba.
adı üzerinde yiğittir. mülteci olmak demek elalemin kızının namusuna göz dikebileceğin anlamına gelmez suri.
evliya çelebi'nin deyimiyle "kağan aslan gibi apul apul" yürüdü itin üstüne maaşallah...
Az bile yapmış vatanını satan her şeyi satar. Defolup gitsin artık bu artıklar. Şüphesiz balikesirli Suriyelileri sevmiyor. Hasta yaşlı kadın çocuk başınızın üstüne ama gençler vatan haini şerefsizler.
şehir eşkıyasıdır yiğit falan değildir. ha yiğit olabilir belki ama dondurma külahı markası olan yiğit.
Dincileri arap saksocularını üzen yiğittir.
Savcılığa suç duyurusunda bulunulması gereken bir faşisttir.
Oğlum insanın kafa tasına kafa atıldığı nerde görülmüş amına koyim kafa atmayı bilmiyordur. Sormazlar mı adama neden burnuna atmadın o kafayı diye? Yinede helal olsun hiçbir şey yapılmamasından iyidir.