1. 1.
  "madem ki kaçınılmaz zevk almaya bakacaksın" sözündeki "zevk alma" kısmını hayat felsefesi olarak almış olanları rahatsız eden insanlardır. dünya savaşının içerisinde olsak hatta kıyamet kopuyor olsa bile taciz tecavüz gibi şeyler şerefsizlikten başka bir şey değildir. öyle bir zamandayız ki sadece kadınlara değil erkeklere, çocuklara, hayvanlara hatta cansız nesnelere kadar indi bu rezillik. hadi alet edavatı sktr et diyelim ancak işin mahiyeti korkunç..
  12 -2 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  sağcı olmama rağmen benim de kudurduğumdur. biz çomarlar kadar geniş değiliz. sizin ananız , bacınız hatta karınız mıncınır ve hoplatılırken rahat ediyorsunuz ama biz normal insanlar bunu kaldıramıyoruz.
  2 -1 ... forza antalyaspor
 3. 3.
  tamam o halde adresi ver de gelip ananı bir taciz edeyim madem ki liseli. ne de olsa savaştayız, olur böyle şeyler değil mi?
  2 ... ecinni
 4. 4.
  tepki vermese daha kötü değil mi?
  ... usualsuspects
 5. 5.
  Şuna şiddet içerikli tecavüz edinde görsün nasıl birşeymiş. Solculukla alakası yok. Empati kur hayvan dölü.
  2 ... yasamasevincinikaybedengenc
 6. 6.
  primci malın tekidir. bu millet uyandı artık bu olaylardan prim kasmayı kes. yargı yapar gereğini.
  1 -1 ... 88888
 7. 7.
  Bu enrtyi giren arkadaşın beyninide ellerinide... Ulan bunun solculukla sağcılıkla ne ilgisi var ? insan olun olum biraz vicdanınızı unutmayın kalbinizi merhametinizi sizi insan yapan değerlerinizi unutmayın !!
  1 ... theshadowofthepast
 8. 8.
  Kudurmuyor aksine güruhuna malzeme çıktığı için memnun.
  Oley
  ... hakan yavas
 9. 9.
  bu olaylardan bazıları duyar kasıyorlar. böyle bir insan tipi var. yani ideolojik kalıpların ötesinde var işte. kitap alıntıları, kimsenin adını duymadığı sikimsonik ve akustik şarkılar, sanat tarihi konusunda bir bok bilmezken yirminci yüzyılda çizilen tabloları link atmak.. kolpa bir muhalefet..
  -1 ... do re mi fa ha ha ha
 10. 10.
  hö hö hö afrin harekatı var diye anlayış önceliği istedi. tamam anlayışla karşılıyorum, yarın bir gün ananı, halanı, bacını, sevgilini, teyzeni, nineni bir yerde mıncıklayıp veya girişiminde bulunduklarında adamı yakalayıp, "ulen dua et afrindeyiz önceliğimiz o hadi git şimdi" dersin. genişsin, dersin yani. geniş.
  ... tekkisilikbaraj