bugün

bakarlar, taciz ederler, gözleriyle yerler, baştan aşağı süzerler, olmadı iki pandik atarlar diye bulmuşken güzel ve iyi bir bayanı sırf bu nedenlerden dolayı onla evlenmeyen insandır bu. erkektir de ayrıca.

efendim çevremde böyle insanların çok olması hasebiyle bu konuyu açayım istedim. küfretmeden önce bana bir dinleyin beni. gerçekten de var böyleleri. aşağılamak için söylemiyorum, destek olmak için de. sadece bu toplumda çok bilinmeyenli ikinci derecen baya bir insan olduğunu ve geçen her gün de bunu biraz daha farkettiğimi söylemek istiyorum. şimdi ne denir ki bu duruma. bir tercih meselesi ama düşündükçe yargılayasım geliyor. o da hiç işime gelmez, en iyisi noktayı koymak galiba.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
Her önüne gelene asılan insandır. Sapıktır.
cidden çok güzel kişiyse doğrusunu yapan insandır; evlenecekse de türkiye'den kaçmalıdır. sevgisi ona mutluluktan çok acı verecektir böyle paranoyak olduğu sürece. bu yüzden güzel kadını bırakıp enseye şaplak göte parmak modunda her hatunla eğlenmelidir.

(bkz: aa bu benim lan)
sevgilisine laf atarlar diye onunla 3 ay boyunca hiç dışarı çıkmayan erkek ile aynı kefeye konulması gereken insandır. akabinde tekmeyi yedi hala acıyordur sanırım.*
sokrates felsefesini kendine şiar edinmiş olan insandır. o da çirkin bir bayanla evlenmiştir sırf bu sebebten dolayı.
(bkz: erkek adamin erkek sevgilisi olur)
(bkz: begendiniz mi lan yaptıgınızı)
ulkemizde abazanlar'ın cogalması nedeniyle insanlar es secimlerinde bile kendi tercih hakkı dısında sosyal cevreye gore hareket etmektedirler.Bunun sebebi erkek'in kız arkadasını veya esini koluna takıp rahatsızlık duymayacagı bir yere gidememesidir.
Yanındaki bayan'ın bu igrenc mahluklar yuzunden erkegine karsı guven eksikligi yasamasıdır ki bu durum erkegi icten ice bitirir.Bakan kisilere bir sey yapamaması yapsa bile hangi birine yapacagı erkegin dengelerini alt ust eder.
korkak insandır bence.
psikopat derecede kıskanç insandır.
yada evlenip çarşaf giydirir.
Eşini ve ruh sağlığını korumak için kolay olanı seçen insandır.
maldır, korkaktır, zayıftır, eziktir, abazadır, apaçidir.
yanlış kadınlar yanlış erkekler adlı kitabında attila ilhan abimizin değindiği tiplerdendir kendisi.

cinsel anlamda ayrım yapmayı sevmeyen, sosyal yaşantısında bu duruma çok çok takılmayan ve bulduğu her fırsatta "ben erkeğim" mesajları vermeyen bir adam olarak şunu söylerim; erkek değildir.

erkek psikolojisi çünkü gergedan psikolojisidir. "en güçlü" olduğumuza inanırız hep... lise yıllarımda 30 yaşındaki abilerle şiddet seviyesi yüksek kavgalar ederken de, burnumu yakın yerinden iki kere kırarken de, kaşlarımın her ikisini patlatırken de hep bu "gergedan psikolojisi" etkendi benim için ve genelinde de sorun, yanımda güzel bir kadın olmasıydı temelde.

dünyanın en güzel kadınıdır bana göre yanyana yürüdüğüm, şehrin en kalabalık caddelerinde kimi zaman birkaç adımda bir durup da nefes alışverişine giriştiğimiz ve kalkıp da en ufak bir şekilde laf edecek, en ufak bir imada bulunacak adamı da buna pişman etmek için elimden geleni yaparım, bunu yapmamak elimde değil.
Çokça vardır.