bugün

Hosgelmis yeni yazarlarimizdan. Kendisi fake midir; yoksa bunca zamandir farkedilmemis midir? Bilinmez.
5ci nesil, speedy gonzales hizina erismeye calisan yazarlarimizdan, radara yakalanmamasi ümidiyle, volesini tamamlamasini umdugumuz yazar.
her gece sözlük açık, nescafe içen ve çekirdek çitleyen yazar. uzun süredir gözlüyordu, okuyordu, artık yazıyor. aslen ek$i yazarıdır. diğerleri gibi "ş" leri $ yazmaz. olur olmaz yerde rövaşataya çıkmaz, efendi efendi oynar futbolunu. topu yere vurmaz, hakemi alkışlamaz, hakeme gözlük işareti hiç yapmaz.
ahmet yildiz ölmedi tadinda entryler giren, basindan gecenleri sözlük ile paylasan yeni yazar. bir nevi ikinci ahmet yildiz ölmedi. tek fark ahmet yildiz ölmedi eşcinsel.
(bkz: #4029870)
(bkz: #4028817)
(bkz: ariza paratoneri)
(bkz: oral cekic figuru) başlığıyla, 30 saniye içinde 3 tane eksi oy alırken,
(bkz: kizil elmayi manavda satiliyor sanan ulkucu) başlığıyla 30 saniyede 1 artı bir eksi oy almıştır. nabız yoklamış yazardır.
an itibariyle seovi hazretlerinin ilgisini çekmiş yazar. sanırım samsun icerek vatani kurtaran solcu bardağı taşıran son damla oldu.
anlayamadığım bir şekilde kanımın ısındığı yazar.
$u siralar espirili, geyik icerikli entryleri ile karsima cikan yazar.
iyi yazmanın mensup olunan nesille ilintili olmadığının kanıtı olan yazardır. 5. nesildir ama gayet iyi yazmaktadır. entryleri nickiyle tezat oluşturacak boyutta yaratıcılığa sahiptir. kendi adıma bolca okuyorum...
kendisiyle hiçbir muhabbettim olmamakla birlikte, her girdiğim başlıkta yazısına gördüğüm için sürekli muhabbet ediyormuşuz hissi uyandıran nesildaşım.* şu sıralar sözlükte sağcı solcu avına çıkmış sanki. sazan avınada çıkmış olabilir. kendi bileceği şey.

güzel de yazmıyor değil...
- doktor bey ellerim titriyor sözlük başına geçtiğimde, klavyeyi yumrukluyorum.
+ 1 ay kafa izni yazıyorum sana.
- peki doktor bey. *
+ 05.11.2008 00:33 tarihe kadar kafa iznindesin. sözlükten çıktığın anda 05.11.2008 00:33 tarihine kadar giriş yapamayacaksın. o zamana kadar kendine iyi bak. gez, dolaş, koş, oyna, zıpla, gül, coş, eğlen, enerji topla. güle güle.
- peki doktor bey.
gitmiş yazar. şunlarla anılmak ister:
(bkz: birinci ogretim/#4028847)
(bkz: sise kirip kumsala gommek/#4034154)
(bkz: zall a acik mektup/#4027255)
(bkz: maldonado nun ataga cikmasi/#4040249)
(bkz: sabri kaleyi dusundu/#4040216)
(bkz: kizil elmayi manavda satiliyor sanan ulkucu/#4048502)
(bkz: oral cekic figuru/#4048474)
üzmüş yazar. üç haftalık "haftanın en çok entry giren yazarı" rekorumu dördüncü hafta 1 entry ile kırmış kişi. hayır entry kasıp "hohoaha birinci oldum" demek niyetinde değilim de, koyuyor insana 3 haftadan sonra. olsun, ben de tu kaka bana'yı bir entry ile geçmiştim.