bugün

tabancayı ateşlersen etkili bir intihar yöntemidir.
herkesin kendi tercihi nasıl ölmek istiyorsa adam öyle ölür ister köprüden atlar isterse şişenin üstüne oturur kişinin zevkine kalmış.
pek etkili olmayan intihar yöntemidir. namlunun paslı olmasını umacaksın da, tetanos olmayı bekleyeceksin de... en güzeli çene altından sıkmaktır.
http://www.youtube.com/watch?v=iHX1nFKx4SM&feature=related
(bkz: kızım bana telefon bağlamayın)
namluyu hafif üst damağa doğru kaldırıp da ateşlendiği zaman en kesin intihar yöntemidir. ayrıca ölümün 1 saniyenin altında olacağı için en acısız intihar yöntemidir.
bu arada bir kişiyi intihara teşvik etmek ya da nasıl yapılacağına dair yol göstermek nitelikli adam öldürme suçudur ve ağırlaştırılmış müebbet cezası gerektirir.
o yüzden hemen entrymizi çeviriyoruz. beyninizi taa tavandan toplayacakları, başınız bir arada dursun diye en az kafanıza 60 dikiş atmaları gerekecek bir intihar yöntemidir. cesediniz çok çirkin olur. o yüzden yapmayın. ha öldükten sonra cesedimi it siksin banae amk ben acısız ölmeye bakarım diyorsan, ben de banane ben sana yapma dedim derim.
namluyu eğer gırtlağına kadar sokarsa nefessiz kalarakta ölebilir.
ancak bu ülke bunları da gördü.

(bkz: soda şişesine oturarak intihar etmeye kalkmak)
(bkz: soda şişesini makatına sokarak intihar eden adam)
(bkz: soda şişesine oturup intihar etmeye kalkan adam)
Şüphesiz aci vericidir.
hiç akıllıca bir hareket değildir.
Çene altına koyup ateşlemeyi tercih ederim.
Kurşun beyne ulaşmazsa uzun ve acılı bir ölüme sebebiyet verir. işi şansa bırakmak istemeyen, kısa ve acısız bir ölüm isteyen birinin tercihi olmaz.
(bkz: kurşun yemek)
"ağzına alarak intihar etti" dedirtmemek için erkek adamın daha çok kafasına sıkarak intihar etmesini doğru buluyorum. tabii ilk başta intihar etmemesini doğru buluyorum o ayrı.
Ağzıma metal tadı gelir sevmem öleceksem tatlı ölmek isterim.