1. 1.
  Haritada yerini bile gösteremediğiniz bir yerde öğretmenlik yaparsaniz aynen o şekilde oluyor.yalnız kışın elektriklerin 10 gun araliksiz gelmedigi,sıfır iletisimsiz,hayattan kendinizi izole ettiğiniz süre zarfında bunun ruhunuzda isim bulmuş hali romantizm olmuyor romatizmali bir ruh oluyor.

  Edit:Buarada başlığı açan yazar arkadaş kaybolmuş.kendi çapımda sözlük tarihim boyunca hiç başlık açmış bir insan değildim.bana bir ilki yaşattı. yine de sağolsundu.
  11 -1 ... nerissa
 2. 2.
  Haklı yönleri vardır ama bayağı bayağı sıkıcı ve aşina olduğumuz bir romantikliktir. Mesleğini icra etmenin zorluklarından bahsetmekle kalmayıp belki küfür ederek bitirdiği günü birisine anlatırken "o çocukların gülüşü paha biçilemez, masumiyet yha" diye bahseder.

  iki meslek grubunun mağduriyetine asla inanmam: öğretmen ve doktor.
  6 -2 ... lord marcus amoralist primses
 3. 3.
  Adi umuttir. Karizmatiktir. Sabah ogrencileri okula birakir. EFendidir. Tam evlenilecek erkekrir. Fakat o da ne bes kurus para yoktur. Ve romantizm biter.
  1 -2 ... alpagu acar
 4. 4.
  Ya idealist ya da yıllardır atama bekleyip çıktığında neresi olursa olsun diye görev yapan öğretmendir.
  Her iki durumda da umarım meslek bilincinde olan kişidir.
  ... thebiggraywolf
 5. 5.
  hep son dönem sinemasından..
  -1 ... buyukiskender
 6. 6.
  Klavye basinfan insan yargilamak cok kolay amk. Dusunsene aydinli bir erkek ya da kadin kars a gitsin. Zor olum ayak uydurmasi cok zor. Boyle kurtariyor kafayi.
  4 -3 ... ruut altmis alti
 7. 7.
  Daha geçen gün bir öğretmen katledildi bu ülkede.
  Biraz hassasiyet!
  romantizm yakıştırması yapılacak başka şey mi kalmadı?
  2 -1 ... cennetin kralligi