1. 1.
  Ulan biz de mi bi sorun var yoksa bu tipler çok mu şanslı anlayamıyorum taş gibi güzeller güzeli kahverengi saçlı kız gördüm boyu da 1,67-1,73 arası üzerinde kot vardı, yanında elini tuttuğu çocuksa tam bi uyumsuzluk timsali, biraz kilolu gözlüklü tipinde de bişey yok yağlı vücutlu az biraz sakal bırakmış cemaatçi tipi, ama hem fiziği hem yüzü güzel su gibi kız bunun elini tutuyor. kız nasıl bunla sevgili olmuş anlamadım. Ya biz çok tipsiziz gerizekalıyız ya da bu ortalamanın altında düz tipli hafif kilolu piçler çok şanslı.
  Amına koyayım böyle hayatın. o kahverengi düz saçlı, mükemmel fizikli güzel kızın da ayrı amına koyayım ve tercihini sikeyim. Harbiden sıçayım böyle hayata da adalete de. sıkıldım artık bu hayattan.
  2 -19 ... elvis presley
 2. 2.
  ya olm bu tespitler internetin ilk çıktığı yıllarda yapıldı konuşuldu bitti amk. mağaraya internet bağlatır gibi meşgul etmeyin ortalığı. evet.
  27 -3 ... aklakara
 3. 2.
  adam sağda solda iç çekeceğine gitmiş şansını denemiş demek ki!
  10 ... jetaim
 4. 3.
  Kadınları sadece fizik olarak nitelendiren, ruhunu okşamayan erkeklerin avuçlarını yalamaya devam edeceği ve asla anlamayıp yukarıdaki yazar gibi isyan edeceği durumdur.
  8 -5 ... ojeli hatun
 5. 4.
  aynen bende de tip yok ama yanımdaki kızlar taş. sikim de ufacık ama işte allah şans versin.
  3 -4 ... fennafillah
 6. 5.
  madem taş gibi kızlar senin tabirince dökülen erkeklerin yanında o zaman sorunu kendinde arayıp bulup düzelt.
  1 ... 10sinif tarih soru bankasi
 7. 6.
  Birincisi tipsiz diye nitelendirdiğin insan o kızın gözünde belki dünyalar yakışıklısıdır. ikincisi kadınlar ruh güzelliğine önem verirler ve maalesef bu da sizde yok.
  8 -4 ... darulmihen
 8. 7.
  Para var o çocukta.
  2 -2 ... fyodor paskevich
 9. 8.
  erkekler kadınlardan kat kat fazla tahrik olur görsel ögelerden.
  bir mefhum da ne kadar insanı tahrik ediyorsa, gözde o kadar Yüceltmesine neden olur.

  mesela çok yakışıklı bir erkek kızlarla konuşurken eli ayağı titreyecek seviyede heyecanlanıyorsa muhtemelen müzmin bekar geziyor.
  biz de diyoruz ki amk salağı o tiple sap kalabiliyor.

  ama aynısı güzel bir kadın olunca ona amk salağı diyemiyoruz, çünkü bizi ateşleyebiliyor, bundan dolayı kendimizden üstün görüyoruz içten içe.

  tip anlamında olmasa da belki de diğer hususlarda yanındaki kadından onlarca kat önde mevzubahis tipsiz.
  ama biz görsel uyarılan erkekler olarak bu götü bu memeleri bu lavuğun çarpık çenesi, yamuk burnu layık mı gibi dümdüz bir kıstas yapıyoruz.
  4 ... raduyev
 10. 9.
  ne isa'ya, ne musa'ya yaranacak bi sözüm yok ama yine de iki kelam etmek istiyorum:

  karşı cinsle ilişkilerde erkeğin kriteri doğrudan fiziksel özellik (dolgun kalça, iri meme, büyük göz, kadınsı yüz hatları) olduğundan kadınların da kendisi gibi düşündüğünü varsayma hatasına düşüyor.

  elbette kadın için de fiziksel çekicilik önemli ancak kadın kriterleri daha soyut. fiziksel özellik erkek için sadece ilk etapta avantaj sağlayan ve kadının radarına girmesini sağlayan bir şey. ancak tek başına bir şey ifade etmiyor.

  kadın, erkeği kategorize ederken maskülenlik, sosyal statü, özgüven, sosyoekonomik durum, kararlılık, orta ve uzun vadede sağlayacağı potansiyel fayda vs. çok değişkenli bir karar mekanizmasına sahip.

  görüldüğü üzere sayılan kriterlerin içinde hiçbir şekilde kibarlık, empati yeteneği, romantizm, duygusallık, ilgili olma falan yok. bunlar tamamen yalan.

  o kız o erkeği beğendiyse erkeğin, sayılan kriterlerden en az 2-3 tanesini sağladığını yahut uygun şartlarda sağlayabilecek potansiyeli olduğunu içgüdüsel olarak fark etmiş, akabinde bu çok bilinmeyenli denklemin 30 farklı yoldan optimal çözüm kümesini bulmuş, 400 denemeyle sağlamasını yapmış ve kararını vermiştir.

  yani o "tipe bak amk" olayı o kadar da belirleyici değil.
  4 -1 ... jetaim