1. 1.
  Ulan biz de mi bi sorun var yoksa bu tipler çok mu şanslı anlayamıyorum taş gibi güzeller güzeli kahverengi saçlı kız gördüm boyu da 1,67-1,73 arası üzerinde kot vardı, yanında elini tuttuğu çocuksa tam bi uyumsuzluk timsali, biraz kilolu gözlüklü tipinde de bişey yok yağlı vücutlu az biraz sakal bırakmış cemaatçi tipi, ama hem fiziği hem yüzü güzel su gibi kız bunun elini tutuyor. kız nasıl bunla sevgili olmuş anlamadım. Ya biz çok tipsiziz gerizekalıyız ya da bu ortalamanın altında düz tipli hafif kilolu piçler çok şanslı.
  Amına koyayım böyle hayatın. o kahverengi düz saçlı, mükemmel fizikli güzel kızın da ayrı amına koyayım ve tercihini sikeyim. Harbiden sıçayım böyle hayata da adalete de. sıkıldım artık bu hayattan.
  2 -19 ... elvis presley
 2. 2.
  ya olm bu tespitler internetin ilk çıktığı yıllarda yapıldı konuşuldu bitti amk. mağaraya internet bağlatır gibi meşgul etmeyin ortalığı. evet.
  27 -3 ... aklakara
 3. 2.
  Kadınları sadece fizik olarak nitelendiren, ruhunu okşamayan erkeklerin avuçlarını yalamaya devam edeceği ve asla anlamayıp yukarıdaki yazar gibi isyan edeceği durumdur.
  8 -5 ... vasilissa
 4. 3.
  aynen bende de tip yok ama yanımdaki kızlar taş. sikim de ufacık ama işte allah şans versin.
  3 -4 ... fennafillah
 5. 4.
  madem taş gibi kızlar senin tabirince dökülen erkeklerin yanında o zaman sorunu kendinde arayıp bulup düzelt.
  1 ... 10sinif tarih soru bankasi
 6. 5.
  Birincisi tipsiz diye nitelendirdiğin insan o kızın gözünde belki dünyalar yakışıklısıdır. ikincisi kadınlar ruh güzelliğine önem verirler ve maalesef bu da sizde yok.
  8 -4 ... darulmihen
 7. 6.
  Para var o çocukta.
  2 -2 ... fyodor paskevich
 8. 7.
  erkekler kadınlardan kat kat fazla tahrik olur görsel ögelerden.
  bir mefhum da ne kadar insanı tahrik ediyorsa, gözde o kadar Yüceltmesine neden olur.

  mesela çok yakışıklı bir erkek kızlarla konuşurken eli ayağı titreyecek seviyede heyecanlanıyorsa muhtemelen müzmin bekar geziyor.
  biz de diyoruz ki amk salağı o tiple sap kalabiliyor.

  ama aynısı güzel bir kadın olunca ona amk salağı diyemiyoruz, çünkü bizi ateşleyebiliyor, bundan dolayı kendimizden üstün görüyoruz içten içe.

  tip anlamında olmasa da belki de diğer hususlarda yanındaki kadından onlarca kat önde mevzubahis tipsiz.
  ama biz görsel uyarılan erkekler olarak bu götü bu memeleri bu lavuğun çarpık çenesi, yamuk burnu layık mı gibi dümdüz bir kıstas yapıyoruz.
  4 ... raduyev
 9. 8.
  Ne alakası var? Göreceli kavramlar bunlar. Hem sevgi öyle bir şey ki milyonlarca insanın çirkin dediğine dünyadaki en yakışıklı insan dedirtir.
  4 ... asteroitd
 10. 9.
  Tipin gerçekten çok az önemi var . Bak yok değil ama Geri kalan, asıl kadını bağlayan şey konuşma tarzı ve kişilik . Bir yazar yazmış zaten, iç yakınacağına dene. Just do it. Ama bu konuda ben şanssızım, tecrübe ile sabittir. Şansına güveniyorsan durma . Bir şeyler yap.
  3 ... yalnizim olum