1. 1.
  ya olm bu tespitler internetin ilk çıktığı yıllarda yapıldı konuşuldu bitti amk. mağaraya internet bağlatır gibi meşgul etmeyin ortalığı. evet.
  28 -3 ... aklakara
 2. 1.
  Kadınları sadece fizik olarak nitelendiren, ruhunu okşamayan erkeklerin avuçlarını yalamaya devam edeceği ve asla anlamayıp yukarıdaki yazar gibi isyan edeceği durumdur.
  8 -5 ... vasilissa
 3. 2.
  aynen bende de tip yok ama yanımdaki kızlar taş. sikim de ufacık ama işte allah şans versin.
  3 -5 ... fennafillah
 4. 3.
  madem taş gibi kızlar senin tabirince dökülen erkeklerin yanında o zaman sorunu kendinde arayıp bulup düzelt.
  1 ... 10sinif tarih soru bankasi
 5. 4.
  erkekler kadınlardan kat kat fazla tahrik olur görsel ögelerden.
  bir mefhum da ne kadar insanı tahrik ediyorsa, gözde o kadar Yüceltmesine neden olur.

  mesela çok yakışıklı bir erkek kızlarla konuşurken eli ayağı titreyecek seviyede heyecanlanıyorsa muhtemelen müzmin bekar geziyor.
  biz de diyoruz ki amk salağı o tiple sap kalabiliyor.

  ama aynısı güzel bir kadın olunca ona amk salağı diyemiyoruz, çünkü bizi ateşleyebiliyor, bundan dolayı kendimizden üstün görüyoruz içten içe.

  tip anlamında olmasa da belki de diğer hususlarda yanındaki kadından onlarca kat önde mevzubahis tipsiz.
  ama biz görsel uyarılan erkekler olarak bu götü bu memeleri bu lavuğun çarpık çenesi, yamuk burnu layık mı gibi dümdüz bir kıstas yapıyoruz.
  4 ... raduyev
 6. 5.
  Ne alakası var? Göreceli kavramlar bunlar. Hem sevgi öyle bir şey ki milyonlarca insanın çirkin dediğine dünyadaki en yakışıklı insan dedirtir.
  4 ... asteroitd
 7. 6.
  Tipin gerçekten çok az önemi var . Bak yok değil ama Geri kalan, asıl kadını bağlayan şey konuşma tarzı ve kişilik . Bir yazar yazmış zaten, iç yakınacağına dene. Just do it. Ama bu konuda ben şanssızım, tecrübe ile sabittir. Şansına güveniyorsan durma . Bir şeyler yap.
  3 ... yalnizim olum
 8. 7.
  işte o taş gibi kızların en akıllıca düşünceleri. Yakışıklı erkek her an aldata bilir. Kız da taş gibi işte çekemez bunu.
  ... sahinyolcu
 9. 8.
  çocukluk aşkı falandırlar takma kafana genco.
  1 ... soyle sebastiyan
 10. 9.
  kadınlar yakışıklı erkeklerle sevgili olmazlar/evlenmezler çünkü yakışıklı erkekler çapkın oluyorlar ve aldatıyorlar. milyonda bir görülür güzel kadın & yakışıklı erkek çifti.
  1 ... patologa otopsi yapan ceset