bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  çocuğu olmayan çiftlerin kullandığı bir yöntemdir.
  çocuğu taşıyıcı anne doğurur ve aileye verir.
  fakat taşıyıcıda olsa annedir o yüzden son anda yan çizenleri çoktur.
  2 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  bana yumurtalari rahime tutunamayan bir kadinin yumurtalari, esinin spermleri ile dollendikten sonra kadinin annesinin rahmine konularak ananenin tasiyici annelik yaptigi haberini hatirlatan operasyon **
  3 ... cell-im
 3. 3.
  (bkz: taşımacı anne) * *
  1 ... serbest radikal
 4. 4.
  türk insanının duygusal hali göz önünde bulundurularak çok zorunluysa yurtdışından bulunması gereken çocuğu rahminde taşıyıp doğuran daha sonra biyolojik anne babasına teslim eden bir nevi nakliyeci.
  ... artam
 5. 5.
  arada üçüncü bir şahıs olunca durum değişebilmekte.

  -bu velet kime çekti ya nedir bu çektiğim?
  -annesi diil misin? sana çekti.
  -tek başıma mı yaptım bu veleti?
  -haklısın efet. du düşüniim. bak birinden yardım almıştık.
  -efet efet. o kadını gözüm tutmamıştı ztn. bundan taşıyıcı olmaz dedim o kdr. ona çekmiştir bu.
  2 -1 ... kacak kelebek
 6. 6.
  sadece türk insanının duygusallığı ile alakalı değildir. amerika'da çekilen bir filmde taşıyıcı anne bebeği diğer anneye vermek istemiyordu. filmin sonunda taşıyıcı anneliğin amerika'da yasaklandığı yazıyordu. bilmem hala yasak mı?
  2 ... minti
 7. 7.
  bebeğim adlı diziye konu olan olgudur.
  1 -1 ... sophie
 8. 8.
  turkiye'de yasal olmayan prosedur. annenin rahim problemi varsa, eger anne bebegi tasıyamayacak bir durumdaysa bu yol bir secimdir. ulkemizde yasal olmaması bu sorunu yasayan kadınları amerika ya da dogu avrupa ulkelerindeki ajanslara suruklemektedir.

  islemin tup bebekten hicbir farkı yoktur. baskılayacı hormonlarla annenin yumurtlaması baskılanır, sonra diger hormonlarla yumurta olusması saglanır. anneden yumurtalar toplanır, babadan sperm alınır, embriyolog dollemeyi yapar, annenin dollenmis yumurtaları tasıyıcı anneye transfer edilir. bebek genetik olarak anne ve babaya aittir, yumurta ya da sperm donasyonundan farklı olarak.

  bu prosedurun etik yonu tartısmalıdır. tasıyıcı anne bebege baglanır, dogumdan sonra psikolojik sorunlar yasar. tum bu islemler zordur. hem tasıyıcı anne icin, hem bebegin biyolojik annesi icin. keske yapay rahim arastırmaları bir sonuca ulassa ve bu prosedure hic gerek kalmasa...
  2 ... kabaktadi
 9. 9.
  detaylar;
  http://www.creatingfamilies.com
  http://www.jurconsult.ru
  http://www.sweetchild.ru
  ... kabaktadi
 10. 10.
  çocuk sahibi olmak isteyip olamayanlar için bir mucize yolu. onların neler hissettiklerini bilmeden bu kadar acımasız olunmamalıdır.
  3 ... tatlı su levregi