bugün

tesedüfen bulduğum bir site her şeyi düşünmüşler siz bilgilerinizi giriyosunuz firmalar sizi buluyo mükemmel bir düşünce tavsiye ederim (http://www.tasitasin.com
üyelik isteyen site. chatroulette'de bedavaya karı kız soyup burada üye olmak için zamanını harcayacak bir türk tanımıyorum.
üyelik isteyen bi site değil sadece tasınmak isteyenlere yardımcı olmak için yazmıstım.
taşıyıcıdan 12 aylık 500 liralık üyelik bedeli isteyen site.
nereye taşınacaksın diye sorulur.*
mahallede ki ahmet abi seve seve yardım edebilir. altındaki koca kapalı kamyonu ile hizmet etmeye hazırdır.

not: zaman hakkaten fena. herşey mi netten halledilir arkadaş.
nakliye firmalarından üyelik istemesi gayet dogal bizi ilgilendiren kısmı en düsük fiyata nasıl tasıma yaptırabiliriz.
incelemenizde fayda var.
görsel

Delirdiniz mi, oturun oturduğunuz yerde, üç kuruş fazla òdeyin ama yerinizden teprenmeyin denmelidir.

Bedenim ruhumdan ayrılmış, imdaat diye can çekişiyor gariban.
Uzuvlarımı hissetmiyorum, sanırım ölüyorum!

Sistemli şekilde hazırlanıp, kolilerin
üstüne içerik bilgileri girsek de, açma esnasında, ev panayır yerine döndü, en elzem ihtiyaçlarımızı bile kaybettik iyi mi, kıçımıza giyecek donlar nerde bilmiyoruz, tiroid ilaçlarımı kim kaldırdı yaaa diye avaz avaz inlettim evi az önce.

Yorgunluktan geberiyoruz, kulaklarımız çınlıyor, ateşler basıyor, beynimde senfoni orkestrası konser veriyor aa dostlar!

Karnımız aç lakin yiyecek dermanımız kalmadı.
Şu an ev ahalisi olarak sinirler tavan ama tepki bile verecek gücümüz yok.
Ebleh ebleh bakışıp duruyoruz.
Konuşmadan...

Allah'ını seven üstüme bi duş atsın!
Bir de yatak!
Geçen hafta ev sahibimin ansızın gelip bana söylediği cümle.

iki gün içinde yan blokta sahibinden ev bulup iki günde daireyi boşaltmam ile sonuçlandı.
güncel Önemli Başlıklar