1. 211.
    Donuza almadım kendisini. Eskiden beri iyi bilirim.
    4 -10 ... yetkiliibiri
  2. 212.
    hala iyi biridir. o yüzden donuza almaya gerek görmedim.
    3 -7 ... e f f e
  3. 213.
    Nasıl biri olduğu hakkında bir fikrim olmayan yazar. Bu entry neden var onu da bilmiyorum.
    3 -3 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 214.
    kaslı yazar.
    3 -3 ... we did it
  5. 215.
    t i b b

Ooo t i b b seni de sevmiyorun.

Sevmediğim yazarlar listesinde vüücotçu yazar.
    3 -3 ... abbas dikbasar
  6. 216.
    kaslı vücudunu görünce dumur olduğum yazar. ama gel ver derse vermem. neden? çünkü buranın ezik sözlük erkeklerinden biridir kesin.

neyse hadi acıdım. narin vücudumu keşfetmesine bir kereye mahsus izin verebilirim belki.

öptüm seni bal dudak.
    3 -7 ... shiny shiny sunshine
  7. 217.
    Eskiden beridir iyi bildiğim ve donuza almadığım yazar. Ama sürekli seri açık eksilerim. Kızar bana. Hiçbir zaman da sebebini sormaz.

Nazar değmesin diye yiğidim nazar değmedin diye.
    6 -6 ... joseph sholomo kuschca
  8. 218.
    arkadaşlar nolmuş bu nikaltında böyle...
    5 -3 ... t i b b
  9. 219.
    uludağ sözlük'ün bed boyu. **
    1 -5 ... bedreddin
  10. 220.
    geri zekalı orada basit bir örnek verdim. çirkin olup olmaman mesele değil. girdiğim entryde öyle seni ahım şahım yeren bir entry değildi. o entrym seni beğenen birçok abazan tarafından eksilendi. lakin aynı abazanlar sırf kadınsın diye, sırf fotoğraf atıyorsun diye garip garip entryler girerek dikkatini çekmeye çalışıyorlar. mesajın açık mı bilmiyorum ama açıksa aldığın mesajlardan ne demek istediğimi, neler neler yazıp bomboş konuları evire çevire seninle nasıl konuşmak istediklerini anlamışsındır. ben ortadaki ikiyüzlülüğü ve fikirlerinin tamamen kadın oluşundan dolayı eleştirildiğini ve bu durumun aslında çok samimiyetsiz olduğunu belirtmeye çalıştım

dilersen dünya güzeli ol
    dilersen ağzında maydanozla, dünya çirkini gez

zerre zikimde değil

yazdıklarımı sadece seni beğenmemek olarak alman çok komik olmuş. kimlerle tartışıyoruz amk. e normal tabi. tabi doğru konuşmuş olmanın gururunu yaşıyorum şu an. beni haklı çıkardığın ve sefil zekanın neleri idrak edemediğini gösterdiğin için teşekkür ediyorum

https://www.uludagsozluk.com/edit/39161744/

entryde bu he...
    çeniiii ilgi manyaa yapmadıyay mııı

ben fotoğraf motoğraf atarım, çirkin de bir adamım, profilimde daş gibi sırtım da olabilir lakin ben; daş gibi fikirleri de olan sağlam bir adamım, benin bu konularda rakibim olamazsın. hep mütevazi olurum, salağı oynarım ama sana çok kıl oldum, git burdan.
    19 -16 ... t i b b