1. 168.
    (bkz: #38413425)

t i b b

Budapeşte.

t i b b

Dublin.

t i b b

Şişme bebek Yanlış anlama ama Azerbeycan dan senin gibi yumuşak oğlan çıkmaz. Sen muhtemelen Budapeşte veya Dublin soyundan geliyorsun. En çok gay oradan çıkıyor çünkü. niye öyle dedin ki. Ben inanmadım sana.

Gölge Azeri yazar. Azıcık cıvık Azeri olduğunu belirten yazar.

Edit: ergen ezik seni.
    12 -5 ... l s d
  2. 169.
    Vay gece gece azdıran fotolar konulmuş mahlasına. Öpüşen erkekler,;).
    3 ... gezi parki direniscisi
  3. 170.
    ben hetoroseksüelim, yani karşı cinsten hoşlanıyorum. eşcinsel olsa idim şu goygoyundan da rahatsız olmazdım. bana entrylerinde ibne mibne diyorsun, hakaret ettiğini sanıyorsun ama düpedüz aptalsın. ibne ne alaka, şuraya gelip sevişen erkekleri atmak ne alaka

beni eziyor musun yani şöyle davranarak? offff

edit: azeri olduğumu filan biliyor, entrylerimi stalklıyor demek ki. dikkatimi mi çekmeye çalışıyor napıyor? ben bu entryyi girer girmez de edit attı galiba. benden mi hoşlanıyon amk? bak zaten gizli eşcinseller hep senin gibi millete ibne, top diye sallayanlardan çıkıyor. ben bi tırstım, zaten kaslı cıbıldak fotoğraflar atıyorum. kadınlardan hoşlanıyorum kanka, eğer ters psikoloji yapıp dikkatimi çekmeye çalışıyorsan söyleyeyim.
    8 -12 ... t i b b
  4. 171.
    Yazarın şu an içinde bulunduğu ruh hali;

t i b b
    7 -4 ... feslemegen
  5. 172.
    "hetoroseksüelmiş" bak hele bak. Cümle kuramayan, Türkçenin amına koyan adam tıbbi terim kurmaya başlamış.

Neyini olduğun gibi kabul edeyim senin, olmamışsın ki sen evladım!

Sokak lambası gibisin olum gelene gidene yanıyorsun. Gelip nick altıma ishal olmuş enik gibi sıçıyorsun birde. Kime yandığın belli olsun. En azından ışığının altında kenefçilerin toplanır da beraber tuvalet alışkanlığı alırsınız çevrenizden. Yeter ki sağa sola sıçmayın sen ve amiplerin.

Birde gelmiş bana em küm yapıyor yapıyor yok sülük yok pkp daha şerefli. Elbette profesyonel kamikaze pilotu denen yazar senden daha şerefli.

Ulan idiot Eğer geri zekalılığın vergisi olsaydı sen kesin vergi rekortmeni olurdun.

Beri bak beri! Senin şu hayatta her şeyi bilmene lüzum yok, sen sadece haddini bil yeter.

Bir daha gelipte nick altıma sıçma sakın şişme bebek.

Edit: oğlanım demiyor da hetoroseksüelim diyor. Tenekeye bak hele.

Edit: çekim eki köpeğin olsun şişme bebek.
    9 -5 ... l s d
  6. 173.
    bak güzel kardeşim benim; insan kendini ifade edemeyince küfre, hakarete sığınırmış. okuyamadım aq o nasıl bir öfkedir. çıldırıyorsun herhalde. çizdiğim troll bir profil var burada. bana cümle kuramıyor demeni anlıyorum. birçok entelektüel birikim gerektiren, özellikle zeka gerektiren konuda seni cebimden çıkartır asarım. ayrıca o "türkçe nin" ya da "türkçe'nin" değil, "türkçenin" olacak. ironi yaptığını umuyorum. çekim eki ada birleşik yazılır.

seni anlıyorum şov peşindesin, sevilmiyorum diye kendine ün arıyorsun, onu da anlıyorum. ama çaban lüzumsuz. bana burada gelip amiplerin muhabbeti yapıyorsun, arsizz ile bana bir dünya sövdün, daha gece baktım arsizz'i yalıyordun. o kadar dönek bir adamsın sen.

numaram sende var. ara beni diyorum aramıyorsun. jejej çocuk, ne uğraşacağım diyorsun ama buradan sallamayı biliyorsun. biraz adam ol, ara beni.

dediğim gibi en çok senin gibi aptallardan, boş konuşanlardan, iki kelimeyi bir araya getiremeyişini insanlara hakaret ederek kamufle edenlerden, danışıklı dövüşen mallardan nefret ediyorum.
    4 -6 ... t i b b
  7. 174.
    bence bu bana aşık. şişme bebek filan diyor edit atıp. arlanmıyor bir de. oğlum ayar yiyon hala küfür gifi paylaşıyon. offffffff
    3 -6 ... t i b b
  8. 175.
    Kendini tanımam etmem, belki de özünde iyi bir insandır ama gerçekten bazı entryleri keşke yazmasaydı tadında, çok boş.
    4 -3 ... gozlerinmeyhanesi
  9. 176.
    Ooo kavga var.

t i b b

Ms1: 1.30
    Ms0: 4.40
    Ms2: 6.00
    3 -7 ... hyper mad
  10. 177.
    an itibariyle the viper olma ihtimalini merak ettiğim yazar.
    1 ... ooo memintolar da tombiktoymus