bugün

http://www.tccb.gov.tr adresinden ulaşılabilen sitedir.

not: en son ne zaman girdiğimi hatırlamıyorum ama atatürk özel bölümü sayfanın üstlerindeydi. şu aralar bayağı bir sayfanın dibine doğru çekilmiş. üç vakte kadar da tamamen yok olur zaten.

nota edit: atatürk fetişisti ya da kemalist değilim. samimiyetten yanayım. o site ilk kurulduğu anda "atatürk özel" köşesini ya koymazsın ya koyarsın da bugünkü yerinde olur. ona lafım yok. sonradan aşağı çekmek ancak liseli mantığında kendine yer bulabilir. sürece göre bir unutturma politikası bir şekilci intikam alma derdine benim tepkim. ya da kime ne anlatıyorum ki amk. seçim sonuçları ortada.
neden first ladye özel bir sayfa açıldığına anlam veremediğim internet sitesi. üstelik türkçeleştirip sayfa ismini hanımefendi yapmışlar. meclis yani dolayısıyla halk hanımefendiyi seçmedi ki ya da cumhurbaşkanını seçerken hanımefendiyi de dikkate alıp mı seçti. ayrıca hanımefendiye özel sayfa ve basına yansıyan ve ya yansımayan siteden de takip edilebilen ziyaretleri ardından siyası yaptırımının derecesi merak uyandırdı bende.
atatürk köşesinin en altta, en üste abdullah gül'ün köşesinin olduğu site!
Tema olarak kepçe kulak kullanılmış. Pek hoş olmamış.
söz gider yazı kalır. iktidar gider link kalır.

link sonradan silinebilir de tabiki swh

göz atıyorumda çok eğlenceli, şeyler var.

--spoiler--
Bu defa ülkenin başına "eski Türkiye koalisyonunun" musallat olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bölücü örgütüyle, paralel örgütüyle, eş başkanlarıyla, Ermeni lobisiyle içerideki ve dışarıdaki darbeci medyasıyla bir oldular, eski Türkiye koalisyonunun arkasında mevzi aldılar. Bütün amaçları Türkiye'nin istikrarına darbe vurmak. Bu milletin huzurunu, gelişmesini, büyümesini, kalkınmasını engellemek için her yola başvuruyorlar. Bölücü örgütün güdümündeki partiyi cilalamak için atmadık takla bırakmadılar. Milliyetçi olduğu iddiasındaki parti de bunlara alet oluyor, destek veriyor. Bu partinin genel başkanı eğer bölücü örgütün güdümündeki parti Meclis'e giremezse ülkede kaos çıkacağını, erken seçime gidilmesi gerekeceğini söylüyor. Daha ilginci ne biliyor musunuz? Bölücü örgütün güdümündeki partinin eş başkanı da aynısını söylüyor. Şimdi konuşmalar yapıyor. Cumhurbaşkanı için, yani bana terör örgütüyle masaya oturduğumu söylüyor. Aynı zamanda ekibimle Başbakanlığım döneminde de şu anda da defalarca meydanlarda söyledim: 'Nerede siyasi kadromdan bir arkadaşım imralı'daki ile masaya oturdu, bunu ispat et' dedim, Bahçeli'ye. 'ispat edemezsen alçaksın' dedim. Şimdi buna benzer şeyleri yine söylüyor. Şimdi de Cumhurbaşkanlığı makamıma hakaretle... Cumhurbaşkanı olarak aynı şeyi söylüyorum, şimdi ben kendisine şunu söylüyorum: 'Eğer bunu ispat edemezsen alçaksın, namertsin.' Çünkü, Tayyip Erdoğan ne bir terör örgütü mensubuyla ne imralı'dakiyle ne masaya oturmuştur, ne bir mektup göndermiştir" diye konuştu.

--spoiler--

https://www.tccb.gov.tr/h...an-cok-iyi-goruluyor.html
güncel Önemli Başlıklar