bugün

bir bingöl millletvekilinin odasında musanın asası zannedip aksesuar olarak astığını bildiğim büyük kütleleri eski yöntemle kırma araç gereci.
hadi diyelim ki bu balyoz hayat kurtardı.

peki o hayatı zora sokan adam, yani kapıları heyecandan kapatıp kilitlenmesine yol açan şoförün suçu yok mu bu işte? sakın var deme, hala görevinde bu şoför.
deniz baykal büyük bir hevesle üzerine zimmetlemiş.
'tayyip'i gördüğüm anda çıkartacağım balyozu' demiş.
(bkz: benim bildiğim tayyip bu lafın atında kalmaz)

(bkz: siyaseti laf kavgasına dönüştüren politikacılar)
kullanılış şekliyle türkiye'nin uzun yıllar daha ya sabır çekmesine sebep olacak olan alet, edevat.
türkiye nin önümüzdeki on senesini kurtaran alet..
koruma acemiliklerinde kullanması elzem araçlardandır..yangında ilk kurtarılacaklar.
(bkz: balyoz u şerif)
anahtarlık olarak yapılıp, akp'nin seçim zamanı seçmenlerine dağıtmayı düşündüğü cankurtaran.
akp bingöl milletvekili feyzi berdibek'in, inşaattan aldığını iddaa ettiği balyoz.

bir de bu adam, hastane personeli ile iddaalaşıyor, senin balyoz'un yanlış esas benim ki doğru diye. ahahhahahah

ayrıca bu milletvekili amca, balyozu aldığı ilk günkü açıklamasında, "bu balyoz allah tarafından oraya konulmuştur. allah onu oraya koydu ki başbakanımızı koruduğunu belli etti." demiştir. vallaha bravolarımın hepsi sana be amca.

diyelim ki allah o balyoz'u oraya koydu, rte'yi kurtarın diye.. peki o rte'yi hasta edende allah değil mi? önce hasta edip sonra balyoz'u oraya bırakıyor ki, bakalım bu salakların kafası çalışıp camı kırıp rte'yi kurtarabilecekler mi? buradan bu sonuç çıkıyor öyle değil mi?

(bkz: lan ben var ya bir şey demiyorum)
mercedesin in yeni modellerine abs,asr gibi standart aksesuar olarak ilave edilecektir.
imdat çekici yerine her otobüse devlet tarafından hiç bir ücret alınmadan(!) * dağıtılacak olan yeni sürüm türk malı nesne.
(bkz: tehlike anında kullanınız)