1. 1.
  (bkz: adları bilinmeyen tas gibi doktorlar)
  7 -1 ... eru
 2. 2.
  ancak gülüp geçilebilecek bir genellemedir.*
  7 -2 ... isibilenisegitmeyen
 3. 3.
  (bkz: SEN ÖLE SAN)
  2 -7 ... shennay
 4. 4.
  tıp okuma özlemiyle yanıp tutuşan ama bazı nedenlerden(!)dolayı okuyamamış insanların ortaya attığı,ego tatmininde kullanılan sorunsal.
  5 -3 ... witty
 5. 5.
  insan güzelliği göreceli olmasından dolayı hangi açıyla baktığına bağlı olan önermedir. ha sen tıbbı tercih ettiysen o puanı kazanmak için lisede abaza gezip kızları bir kenara itmişsin, kızlarla takılıp yine de tıp fakültesi kazanan arkadaşlarını da sindirememişsin demektir. ayrıca genel olarak kendinde olan eksiği başkalarında arayan insan modelinin sözleridir. *****
  1 -2 ... scarface
 6. 6.
  böyle bir genellemeye katılmıyorum açıkçası, çok güzel bi dermatolog var tanıdığım * * çirkin gibi gelmesinin sebebi de ders çalışmaktan kendilerine bakmaya fırsat bulamamalarıdır. çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır (bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
  3 -3 ... aangelicaa
 7. 6.
  (bkz: şaka gibi)
  1 -1 ... micro cuts
 8. 7.
  Bir de şöyle bir olay var.
  (bkz: erkek doktorların karizmatik olması)
  2 -2 ... chili pepper
 9. 8.
  fen bilimlerinde okuyan kizlarin cirkin olma sorunsalı diye genisletebiliriz!bi gidin de mühendislik fakultesini gezin ne demek istedigimi anlarsiniz!
  2 -2 ... nobran ne ya
 10. 9.
  istisnalar kaideyi bozmadıkça gayet de doğru olan önermedir. Zira ablam tıpta okmaktadır, kendisi ve diğer tüm arkadaşları bariz çirkindir. Erkekleri ise bunlardan daha bile tipsizdir.
  2 -2 ... baybars