1. 1.
    tıp okuyan kocişko arayan varoş kezban başlığı, yemeyiniz lütfen.

işte bu moronlar 2 gün grip olsa, ağlaya ağlaya doktor önlüğü yalarlar haberleri yok. ha, internetten aldığın o bilgileri okurken rektal tuşeyle orgazm olabilirsiniz, iyi günler.
    16 -8 ... mdhouse
  2. 2.
    internetten rahatsızlıklarını yazıp enter yapan hasta, öbür gün ben kanser miyim doktor bey diye geliyor. geldi de. internete bakıp kendinize tanı koymayın, koydurmayın. o iş internetle olsaydı hekimler sürekli oradan tanı koyar, hastanede muayene için tetkik malzemeleri de olmazdı. gerçi kime ne anlatıyorum.
    11 -5 ... melikbaybars
  3. 3.
    Bunu yapmak istemezdim.

https://www.uludagsozluk.com/e/39252926/
    5 -1 ... whipple
  4. 4.
    alın teri döküldükten sonra yapılan her iş kutsaldır elbet, ama bu minvalde doktorluğa denk başka bir meslek bilmiyorum.

insanların sağlıklarını kazanmalarına vesile oluyorsun lan. bundan büyük erdem, bundan büyük huzur kaynağı var mı?

dünyaya bir daha gelsem, tıp okumak için elimden gelen bütün çabayı sarf ederdim.

o yüzden sayın hocalarım, siz bu zırvalamalara kulak asmayın. insanlığa katkınızın değerine paha biçilemez.
    5 -1 ... kaplumbaga mottosu
  5. 5.
    tıp okuyanın enayi olması
    26 -1 ... jamaican gold
  6. 6.
    bu eleman internetten bakmaya devam ederse birkaç gün sonra kanser oldum diye ağlamaya başlar.
    3 ... benibendenalayen
  7. 7.
    Bilgisayar, Android tel kullanabilen Okur yazarların kendini " dr. Oldum lan " sanması hali bu olsa gerek.
    Birde bunların kendi rahatsızlıklarına kesin teşhis koyup aktardan eczacı, bitkiden ilaç edinen hali vardır.
    Not: aklı iflas etmiş hacamat nesli de geç.
    6 ... eratosthenes
  8. 8.
    internete teshis girince kanser olduğunu ogrenmek bu kadar zevk veriyorsa buyrunuz efendim. Bende cikan lezyonun strese bagli oldugunu soyleyen dermatologa gitmeseydim ben de su an mezarlik fiyatları bakiyordum.
    ... primer bond kompozit
  9. 9.
    o bilgileri yazanlar ne okuyor arkadaş.
    ... marvolo riddle 2
  10. 10.
    Enayi olduğumu? Öğrendiğim başlıktır.
    3 ... fiveseven