1. 1.
    tıp okuyan kocişko arayan varoş kezban başlığı, yemeyiniz lütfen.

işte bu moronlar 2 gün grip olsa, ağlaya ağlaya doktor önlüğü yalarlar haberleri yok. ha, internetten aldığın o bilgileri okurken rektal tuşeyle orgazm olabilirsiniz, iyi günler.
    18 -8 ... mdhouse
  2. 2.
    internetten rahatsızlıklarını yazıp enter yapan hasta, öbür gün ben kanser miyim doktor bey diye geliyor. geldi de. internete bakıp kendinize tanı koymayın, koydurmayın. o iş internetle olsaydı hekimler sürekli oradan tanı koyar, hastanede muayene için tetkik malzemeleri de olmazdı. gerçi kime ne anlatıyorum.
    11 -5 ... melikbaybars
  3. 3.
    Bunu yapmak istemezdim.

https://www.uludagsozluk.com/e/39252926/
    6 -1 ... whipple
  4. 4.
    bu eleman internetten bakmaya devam ederse birkaç gün sonra kanser oldum diye ağlamaya başlar.
    3 ... benibendenalayen
  5. 5.
    Bilgisayar, Android tel kullanabilen Okur yazarların kendini " dr. Oldum lan " sanması hali bu olsa gerek.
    Birde bunların kendi rahatsızlıklarına kesin teşhis koyup aktardan eczacı, bitkiden ilaç edinen hali vardır.
    Not: aklı iflas etmiş hacamat nesli de geç.
    6 ... eratosthenes
  6. 6.
    internete teshis girince kanser olduğunu ogrenmek bu kadar zevk veriyorsa buyrunuz efendim. Bende cikan lezyonun strese bagli oldugunu soyleyen dermatologa gitmeseydim ben de su an mezarlik fiyatları bakiyordum.
    ... primer bond kompozit
  7. 7.
    Sen tıp iste kazanama sonra laf et.
    4 ... enderbiri
  8. 8.
    bitirir bitirmez doğuda 14 000 maaşla başlayıp bunun 2000 ini masrafa harcasa eline temiz 12 000 kalacağından geçersiz önermedir.
    2 -1 ... deli anlamindaki de
  9. 9.
    Geçen gün sağ kolumda bir ağrı ile uyandım. Google’a sordum. Önce boyun fıtığı olduğumu öğrendim. Daha detaylı araştırma yapınca damar tıkanıklığı yaşadığımı ve kalp krizi geçirdiğimi anladım. Ayrıca bel fıtığım da vardı ve kalp kapakçıklarımdan biri çalışmıyordu.
    Google'dan çıkıp hemen bir doktora gittim. " bir şeyin yok, gece uyurken üstüne yatmışsın" dedi. Teşekkürler doktor bey. A.q. senin google.
    9 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  10. 10.
    bu tıpçıların hepsi mi dinozor amk? Başlığı açan göz göre göre troll yapmış ne kadar tıpçı varsa yine ağlamış duyar kasmış. Tamam anladık hepiniz doktorsunuz, açılın evladım doktor adamlar.

Ayrıca başlık troll olsa da ucundan kıyısından haklılık payı var. bilinçli hastayla karşılaşan doktorun nevri dönüyor, kara cahil amca teyzeleri azarlamaya alışkınlar ya bilinçli hastayla karşılaştıklarında tepeleri atıyor. bunun sorumlusu olarak da interneti görüyorlar.

Annemin şikayetlerini özellikle yurtdışı kaynaklardan araştırıp, karın kısmına metastaz olduğu kanısına vararak hastanesine götürmüştüm. Mr çekildi, sonuçlar alındı ancak doktorlara göre bir şey yok, bana göre ise ters giden bir şeyler var. Tüm emareler karın bölgesinde metastazı gösteriyor, sonuçta ben hastanın her an yanındayım, yaşadıklarını sıcağı sıcağına gözlemleyebiliyorum. Nette hangi aklı başında siteye girsem hepsinde aynı sonuca ulaşıyorum, hatta durun bu doktor müsvetteleri latinceyle artistlik yapmayı pek sever, ben de öyle yapayım. Teşhis Peritoneal karsinomazotis.

Nitekim 2 ay sonra annemin karın ağrıları şiddetlenince pet istemek zorunda kaldılar. Pet sonuçlarını aldık, bilin bakalım raporda ne yazıyor? Karın zarına metastaz! tabi artistçesi yazıyor. Özetle Tümör tamamen peritona yayılmış, artık kemoterapi şansı bile kalmamış. Ben mr konusunu açınca bunlar radyologlara cd’leri tekrar yorumlattı. ee neymiş efendim aslında bulgular varmış ancak gözden kaçmış. Ulan orospu çocukları benim internet sayesinde ulaştığım kritik bilgileri siz nasıl gözden kaçırabiliyorsunuz? Siz gözden kaçıracaksanız o hastaneleri neden işgal ediyorsunuz? Sizin işiniz anlaştığınız ilaç firmalarının muadil ilaçlarını mı reçete etmek sadece? Radyolog gözden kaçırmış olsa bile sen şüphelenip üzerine gideceksin. Hasta gün geçtikçe kötüye gidiyor ötesi mi var? bir de okuyup araştıran adama laf ediyorlar. internette sürüyle akademik yazı, zibil gibi araştırma var onlar da mı yalan? iddia da ediyorum sadece internetteki akademik yazıları okuyarak türkiye’deki doktorların %80’inden fazlasından daha iyi doktor olabilirsiniz.

Şu troll başlıklara da gülüp geçin amk mal mısınız nesiniz.
    7 -4 ... nesgayfe